Регіональний гастрономічний форум

Регіональний гастрономічний форум

Після тривалого затишшя кухарська спільнота знову збереться разом у Хмельницькому, в комплексі "Smart city", що на Хотовицького, 2/1. 

Асоціація шеф-кухарів проводить 4 Регіональний Гастрономічний Форум, на якому будуть розглянуті актуальні теми ресторанної та кулінарної сфери. На заході заплановані виступи іменитих кухарів та провідних фахівців.

Спікери: Ігор Брагін, Надія Поліщук, Віта Дубчак.

На учасників чекають пізнавальні майстер-класи від відомих кухарів: Євгена Грибеника, Віталія Гуралевича, Леоніда Малюги, нові знайомства та цікаве спілкування.

Віталій Гуралевич - бренд-шеф та співвласник ресторації «Хата», місто Чернівці.

Організатор Кулінарного Кубку Західної України. Досвід роботи понад 11 років Кулінарний експерт на телеканалі СТБ.

Суддя кулінарних конкурсів. Член Асоціації шеф-кухарів України. Член журі Національної ресторанної премії СІЛЬ 2020.

Займається ресторанним консалтингом. Навчався в Баскському кулінарному центрі (Сан-Себастьян, Іспанія) та кулінарній школі Ферранді в Парижі. Шеф досліджує українську кухню та локальні продукти. Особливо цікавиться історією козацької кухні. якій було присвячено його виступ на Ukrainian Gastro Show 2020.

В 2020 році видає книгу про дикороси та їх користь застосування в українській кухні. Філософія шефа – відтворення старовинних рецептів у сучасній кухні України.

Євген Грибеник- шеф-кухар ресторану «FABIUS», Київ. Переможець Майстер шеф професіонали 2020. Євген має двадцятирічний досвід в індустрії гостинності, з них шеф кухарем пропрацював 14 років. Випускник ВСС (Бакскій кулінарний центр), Іспанія. Випускник Французької кулінарної школи Ferrandi (Французький кулінарний інститут), має диплом дієтолога — Київська Школа дієтики.

Ігор Брагін-президент Асоціації Шеф-кухарів України. Володар звання «Золотий шеф-кухар України» і ордена першого ступеня за розвиток кулінарного мистецтва.

Член Федерації шеф-кухарів Італії, почесний член Гільдії кухарів і шеф-кухарів Білорусі, Асоціації шеф-кухарів Казахстана.

Засновник Кулінарної Академії — вищої школи професійної підготовки кухарів. Засновник і організатор Чемпіонату України з кулінарного іскусству.

Засновник і організатор Міжнародного фестивалю для шеф-кухарів BEST CHEF. Суддя ресторанної премії СІЛЬ. Керівник консалтингової компанії.

Послужний список включає 20 річну практику і більше 25 успішно відкритих їм працюючих ресторанів.

Віта Дубчак- тренер і бізнес-консультант (підвищення прибутковості компанії, маркетинг послуг, управлінський консалтинг) Експерт в області систематизації бізнесу; Засновник Студії бізнес-консалтингу; Засновник Школи ресторанного менеджменту і сервісу «ForRestShool».

Надія Поліщук — технолог: технолог ресторанної консалтингової компанії Good Idea, фахівець з 20- річним досвідом роботи в кращих ресторанах столиці: Пивна Дума, Ранчо, Beef & Wine, Whisky Corner.

Леонід Малюга -шеф-кухар готельно-ресторан комплексу Smart City (м.Хмельницький). Досвід роботи 18 років. Працював начальником шеф-кухарем  в  кращих ресторанах Херсона та Львова, також у ресторані -української кухні м. Інтань (КНР)

Навчання:

⁃ Баскський Кулінарний Центр (BCC) Іспанія м. Сан-Себастьян (Курс Авангардна кухня)

⁃ Кулінарна Академія Асоціації Шеф-кухарів України

Впродовж останніх двох років експериментує з можливостями продуктів рослинного походження.

Професійна філософія: їжа- це один із проявів любові, тому вона повинна бути красивою і корисною.

Тема майстер-класу: «Зелена» кухня, як здоровий тренд в ресторані.

Правила форуму: 

Відвідувачам забороняється:

- Проносити на територію проведення заходу будь-які види вогнепальної, газової та холодної зброї;

- Проносити на територію проведення заходу вибухові речовини, легкозаймисті матеріали, піротехніку всіх видів, а також отруйні, отруйні та їдкі речовини;

- Проносити і вживати на території проведення заходу спиртні напої, наркотичні та психотропні засоби, перебувати в стані алкогольного, наркотичного або токсичного сп’яніння;

- Вхід на територію проведення заходу з тваринами;

- Вхід на територію проведення заходу в верхньому одязі при наявності працюючих гардеробів;

- Здійснювати дії, які можуть стати: джерелом загрози майну організатора, учасників заходу, життю або здоров’ю людей, які перебувають на території проведення заходу; джерелом перешкод або порушень в забезпеченні безпеки заходу;

- Наносити написи, розклеювати і розповсюджувати друковану продукцію, плакати, флаєри та іншу продукцію інформаційного або рекламного змісту, вести пропагандистську діяльність без письмової згоди організатора;

Відповідальність:

Відвідувачу може бути відмовлено в доступі на захід або він може бути видалений з нього без компенсації вартості квитка в наступних випадках:

- При спробі пройти на територію приміщення, в якому проходить захід, із забороненими для пронесення предметами;

- При невиконанні цих правил і вимог представників організатора

-При виявленні у відвідувача підвищеної температури тіла згідно з показаннями приладів вимірювання температури на пунктах контролю. У разі вчинення відвідувачем протиправних дій він може бути переданий представникам правоохоронних органів для розв'язання питання про його притягнення до адміністративної або кримінальної відповідальності.

-матеріальну шкоду, заподіяну майну організатора, учасників заходу

- При нанесенні написів, розклеювання і поширення друкованої продукції, плакатів, флаєрів і іншої продукції інформаційного або рекламного змісту, вести пропагандистську діяльність без письмової згоди організатора;

Запис за тел. : +38067 282 63 62, +38 (093) 758 23 27.

Вартість: для однієї людини з ресторану — 1100 гривень

Для двох — 1950 гривень для членів Асоціації шеф-кухарів України знижка -50% (550,00 грн.)

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення