Хмельницький театр порадує глядачів цікавою прем’єрою

Хмельницький театр порадує глядачів цікавою прем’єрою

Хмельничан та гостей міста запрошують до Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені Старицького.

До закриття 84 театрального сезону у театрі покажуть комедію «Сто тисяч» за твором Карпенка-Карого в постановці випускника Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого Даніїла Саричева. Оригінальну сценографію та костюми створювали під керівництвом художниці з Києва Віти Шаповаленко.

-Драматургія відноситься до добре відомої української класики, яка вже неодноразово йшла на сцені, в тому числі і нашого театру, - розповіла «Моє місто»  керівник літературно-драматичною частиною театру Старицького Марина Бортник-Гулевата. - На основі різних вистав, навіть склалось чимало стереотипів стосовно характерів та життя героїв. Однак постановка, яку ви невдовзі зможете побачити, точно зламає усі застарілі уявлення про твір.  З перших секунд сценічної дії складається враження, що мова йде, насправді і не про той час, і не про ту Україну. Афери, у які втрапляє герой, настільки витончені, що на місці Калитки міг би опинитись кожен. Чи вже опинявся? У комедії також, по новому представлено оточення головного героя. Режисерська трактовка усіх персонажів наповнює комедію новими підтекстами та сюжетними лініями. Одні герої основними цінностями життя вважаються гроші, а інші – мрії та кохання. 

Зрештою, переглянувши виставу «Сто тисяч» Карпенка-Карого в театрі імені Старицького кожен зможе зробити висновки самостійно, і обрати пріоритети ближчі до душі.

Ролі виконують: Ігор Сторожук, Лариса Власенко, України Степан Бортнічук, Олександр Топоринський, Тамара Герасименко, Анатолій Остапенко, Василь Шпунт, Володимир Веляник, Катерина Власенко, Юлія Кузнєцова, Роман Падура,  Ярослав Кузик, Дмитро Олійник, Тарас Юровський, Володимир Кіт, Олександр Радченко.

 

 

 

Коментарі до події
Дивись інші театральні вистави Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Хмельницького завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook