Хореографічна вистава Подільська коляда

 31 січня 18.00 до Хмельницької обласної філармонії запрошує Народний художній колектив ансамбль танцю "Веснянка" на хореографічну виставу "Подільська Коляда"!

Хореографи- постановники Валентина та Євген Мандзій

Участь беруть : 

  • Гурт " Z...Грицьком!"
  • Квартет "Dreams"
  • Сергій Дем'янчук 
  • Ярослав Місюренко

Щиро запрошуємо всіх жителів та гостей Хмельницького поринути у чарівні зимові народні святкування від минулого до сьогодення!

Хореографічна вистава "Подільська Коляда " створена юними артистами Народного художнього колективу ансамблю танцю " Веснянка " . В виставі ,мовою танцю, розповідається про святкування циклу зимових свят у нас , на Поділлі .

Розпочинає дійство " Подільський щедрик " , створений прекрасними музикантами струнного квартету "Dreams " Іриною та Ярославом Місюренко , де сучасні діти потрапляють у Подільське Різдво .

У виставі побачите старовинне село у нас на Поділлі , де ватаги колядників танцюють " Метелицю" , обряди дівочих гадань і вечорниці , де збиралася молодь і старші люди. Коза і циган , чортенята , що поцупили мішок з наколядованим добром , Маланка і щедрування , дитяча народна гра " Коза" . І звичайно кохання ! Василь і Василинка , Оксана і Вакула .

Щедрівки і колядки, разом з дітьми , заспіває славетний фольклорний гурт " Z Грицьком" . Ви побачите на сцені одночасно декілька поколінь: дітей , молоді і дорослих .Ансамбль танцю " Молодички" створить атмосферу нескінченності роду . Від батька і матері до молодшого покоління . "

Подільська Коляда " - це вистава для усієї сім'ї , різноманіття танців , пісень , музики не залишить байдужими ні дорослих , ні дітей !
 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення