Христина Соловій у Хмельницькому. Розіграш квитків

Христина Соловій у Хмельницькому. Розіграш квитків

Всі анонси від: Хмельницька обласна філармонія

21-го листопада у Хмельницькому відбудеться концерт чарівної співачки, яка підкорила своїм голосом усю Україну, Христини Соловій, початок о 19:00.

Христина Соловій вперше відвідає Хмельницький з великим сольним концертом у рамках всеукраїнського туру.  Новий альбом, новий тур, осінь 2018. Молода та талановита співачка зібрала власний гурт, до якого увійшли одні з кращих музикантів країни. І вже на цьому концерті прихильники творчості зануряться у хвилі мелодійного фолку. Прониклива атмосфера лірики родом з Карпатських гір та саунду з долини річки Міссісіпі змусить вас запам’ятати цей вечір на все життя. Христина Соловій у цьому турі презентує наживо все найкраще, що відбулося у її творчості за останні три роки. На концерті у Хмельницькому Христина виконає нові авторські пісні та старі.

Любий друг, ми давно не бачились. Я ось скоро буду у твоєму місті. Давай зустрінемось?.. Хочу знати як ти. Мені стільки треба тобі розповісти. Знаєш, я нарешті записала альбом своїх пісень. Ти їх ще не чув, але вони про тебе. Про нас. Бо ти - моє натхнення. Пам'ятаєш наше літо? Воно тепер звучить у моїх піснях голосом моря... Хочу знову побачити твої очі. Хочу співати тобі. Чекаю нашої зустрічі - твоя Х.С.

[ev_photo_gallery]

 • Концерт пройде у Хмельницькій обласній філармонії.

Вартість квитка: 190-550 грн.

Запрошуємо усіх на концерт Христини Соловій у Хмельницькому!

Детальна інформація за номером: (0382) 79 44 74

Переможцям розіграшу даруємо 2 квитки!

Щоб отримати квитки Вам необхідно ВИКОНАТИ умови розіграшу:

1. Підписатися обов’язково на email розсилку нашого сайту, підписатися можливо натиснувши  СЮДИ.

2. В коментарях написати: "Хочу на КОНЦЕРТ".

3. Всі учасники мають бути друзями (підписниками) нашої спільноти Фейсбук (сторінка має бути відкритою).

4. Не забувайте "лайкнути" це повідомлення (Мені подобається біля фотографії  на початку) у цій афіші та обов'язково - "ЗРОБИТИ РЕПОСТ" у соцмеражах цього запису: (Поділитись подією) - СТОРІНКА МАЄ БУТИ ВІДКРИТОЮ. Без цього пункту розіграш не буде враховуватися!

Переможець буде визначений 20 листопада, через random. 2 учасники отримають квиток!!!

Анонімні коментарі та без фото рахуватися не будуть а також без підписки на розсилку електронної адреси також будуть не дійсні (підписуйтеся на email сайту, пишіть справжнє прізвище, щоб уникнути непорозумінь)! ВИКОНАЙТЕ ВСІ УМОВИ РОЗІГРАШУ!!!!!

Коментарі до події (114)
 • Валентин Гордиенко 21 Листопада

  Дуже хочу на концерт
 • Dima Sydorchuk 20 Листопада

  Хочу на концерт
 • Olena Savchuk 20 Листопада

  Хочу на КОНЦЕРТ
 • Ірина Нех 20 Листопада

  Хочу на концерт
Отримуйте
регулярні оновлення