Інтернет-екшн Свято онлайн

Запрошуємо усіх на Інтернет-екшн "Свято онлайн" у Хмельницькому.

Захід пройде 30 травня у Хмельницькому академічному театрі ім. М.Старицького, початок о 19:00.

 • Інтернет-екшн "Свято онлайн" - М. Бортник-Гулеватої в постановці Анатолія Пундика!

У світі, в якому віртуальна реальність з кожним днем все більше замінює справжнє життя, нам стає досить складно відрізнити одне від іншого. Інтернет існування перетворюється в невід’ємну частину буденності усіх людей. Неначе, там, у всесвітній павутині, є все, що можна собі тільки забажати - ідеальні фото, на яких все подано в найкращому вигляді, вірні друзі, які уважно стежать за кожним нашим кроком та лайкають всі наші пости, там є «справжнє» романтичне кохання з ліричними піснями та мільйонами троянд, що, правда, абсолютно без аромату. ..

Віртуальна реальність! Чи не те це місце, куди масово втікає сучасна молодь, шукаючи там краще життя. Не відриваючись від екранів електронних пристроїв підлітки спілкуються, співчувають, кохають, заздрять, ненавидять… Та чи можуть ці почуття замінити реальні? Особливо, коли кордоном між двома дійсностями стає справжнє життя дитини!

Вистава, п’єса для постановки якої перемогла у всеукраїнському конкурсі та отримала грант Президента України! Прем’єра, що зможе перевернути не одну свідомість!

Детальна інформація за номером: (0382) 65 59 25

Коментарі до події (26)
 • Адміністратор Хмельницкий 11 Грудня

  Сергій Калінін стає переможцем розіграшу. Вітаємо)
 • Любов Пархомюк 10 Грудня

  Хочу на виставу
 • Наталья Мишківська 10 Грудня

  Хочу на ВИСТАВУ
 • Сергій Калінін 10 Грудня

  Хочу на ВИСТАВУ
Отримуйте
регулярні оновлення