«Музика незламних». Камерний оркестр Хмельницької обласної філармонії

«Музика незламних». Камерний оркестр Хмельницької обласної філармонії

Всі анонси від: Хмельницька обласна філармонія

Відлуння гарячих сердець, що б'ються в унісон з духом нації – це про неповторну музику українських композиторів, що звучатиме у нашому концерті "Музика Незламних", який поєднає наше минуле та сьогодення, традиції та новації.

Юрій  Шевченко, Левко Колодуб і Мирослав Скорик – знакові  особистості, що творили на зламі епох, репрезентуючи нашу культуру далеко за межами України.  Золтан Алмаші – гідний продовжувач їх справи. Саме їх твори ми почуємо 20 червня у виконанні камерного оркестру філармонії під батутою нашого гостя з Одеси Степана Макієнка.

Степан Макієнко – сучасний оперно-симфонічний диригент, віолончеліст, композитор, науковець. Працює в оперній студії Одеської національної музичної академії ім. А. В. Нежданової, є артистом Одеського національного академічного театру опери та балету. Активно концертує в Україні, гастролював у Німеччині, США, Франції, Польщі, Італії, Балтії, учасник багатьох музичних фестивалів. Також пан Степан – диригент та засновник молодіжного оркестру "Sinfonietta Orchestra", який має на меті популяризувати молодих українських виконавців та музику українських композиторів.

Ще один наш гість – Кирило Бондар, скрипаль-віртуоз, заслужений артист України, соліст та концертмейстер «Київської Камерати». Цього вечора його скрипка стане голосом нескореного духу, у якому оживе наша історія та мрії про майбутнє.

Приєднуйтесь до нас 20 червня о 18:00 та відчуйте серцем музику, яка робить нас сильнішими та надихає бути незламними!

У програмі:

Ю. Шевченко – «Три українських пісні для струнного оркестру»
Л. Колодуб – «Сім українських народних пісень для камерного оркестру»
Ю. Шевченко – «Батярські пісні» для скрипки та струнного оркестру
Л. Колодуб – Сюїта для камерного оркестру "Турівські пісні"
М. Скорик – «Іспанський танок»
З. Алмаші –  «Місто Марії»
Ю. Шевченко – «Ми Є!»

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення