Карпатський Драйв

Туроператор "Партнер Тур груп" запрошує на екскурсію "Карпатський Драйв".

Карпатський Драйв - 2 дні.

У програмі екскурсії:

  • 1 день - о 09:00 - орієнтовний час прибуття, відпочинок/збір на рафтинг.

Рафтинг по Черемошу. Одним з найбільш захоплюючих варіантів сплавів - це рафтинг на Чорному Черемоші. Прибуття до рафтинг-табору в селищі Бистрець, видача спорядження (жилет, шолом, гідрокостюм, взуття). Від табору виїжджаємо на місце сплаву (вище за течією на 8 км.). І ось зібравшись, ми готові та сплаву і розпочинаємо наш активний відпочинок. Сплав відбувається від повороту на селище Дземброня до закінчення селища Красник.У нашій програмі передбачено 2 рази сплаву. Основні пороги даної ділянки - поріг "Берди", "Дземброня", "Біла кобила", "Малий Гучок", "Середній Гук" та "Великий Гук". Останній є найбільш складним порогом даної ділянки. По закінченні сплаву повторне повернення на маршрут і сплав по Чорному Черемошу по всім порогам та повернення в рафтинг-табір. Рафтинг проводиться під керівництвом досвідченого інструктора з використаннями всього необхідного захисного спорядження (страхувальний жилет, каска) та не потребує спецпідготовки. Також перед сплавом проводиться інструктаж з техніки безпеки. Ви навчитесь правильно тримати весло, опануєте основи техніки веслування і поведінки на воді. Тож сплавлятися буде не тільки захопливо і весело, а й безпечно.

15:00 – виїзд до Ворохти (спортивна база "Авангард", огляд лижних трамплінів та міст-віадук).

Zip Line (політ над Карпатами) - 720 метрів щастя. Екстрім в Ворохті - Zip Line дозволяє здійснити політ над землею без супроводу інструктора. Перепад висот незначний - близько 18 метрів від точки старту до точки фінішу. Спуск розділений на дві ділянки: 550 і 170 метрів, проміжна зупинка обов'язкова.

Установка складається зі зони старту, зони фінішу з тормозним пристроєм, несучого тросу натягненого між установками старту і фінішу, спеціального спорядження яке переміщається по тросу. Підвіска і провисання тросу розраховані на вагу відвідувача від 35 до 90 кг.Zip Line розрахований не тільки для дорослих. Для дітей працює нижній спуск довжиною 170 метрів.

Виїзд до Микуличина/Яремче - Поселення. Вечеря. Вільний час.

  • 2 день - о 09:00. Сніданок, виселення з номерів. 

Джип-тур на полонину. (тривалість до 4 годин). Ви відкриєте для себе красу і природу Карпат, а також отримаєте море адреналіну від поїздки на відкритих автомобілях-позашляховиках по гірських хребтах і перевалах, з виїздом на вершини, з яких відкриваються дивовижні панорами гір. Джипінг до карпатських вершин – чудовий шанс урізноманітнити свій відпочинок в Карпатах. Відвідати за кілька годин місця, до яких зазвичай треба витратити кілька днів пішого ходу, можна на потужному позашляховику, що з легкістю долає складні підйоми і спуски, бездоріжжя та невеликі потічки. Ви побачите Карпати зовсім з іншого боку, відчуєте справжній драйв і отримаєте дивовижно красиві фотознімки. Водоспад Пробій – Ринок сувенірів. Ви відвідаєте водоспад Пробій – це унікальний куточок природи з каскадом водоспадів, а також автентичний ринок гуцульських сувенірів, де можна буде придбати найрізноманітніші сувеніри на згадку про Карпатський край (вишиванки, ліжники, дерев’яні та шкіряні прикраси та ін.) Овечий сир - Бринза/ Вурда/ Будз.

У Вас буде можливість спробувати та придбати славнозвісну карпатську овечу бринзу і навіть самі зможете перекинутись на відомих всьому світу гуцулів.

Детальна інформація за номером: (097) 226 31 66

Коментарі до події
Дивись інші цікаві поїздки Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Хмельницького завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook