Карпатський коктейль

Карпатський коктейль

Хмельничан запрошують на відпочинок у Карпатах. Виїзд з Хмельницького.

1 день

- Манявський Скит (екскурсія монастирем, за сухої погоди - похід до Блаженного каменя). Найдавніший у Карпатах православний монастир, якому вже майже чотириста років, знаходиться у Маняві. Святе місце з цілющою, за повір'ями, джерельною водою знаходиться у мальовничому карпатському міжір'ї і давно вже стало одним із найчастіше відвідуваних куточків Прикарпаття.

- Манявський водоспад. Одне з чудес прикарпатської природи знаходиться за 8 км від монастиря. Найвищий водоспад в Карпатах навіть у найбільшу спеку освіжить Вас своєю прохолодою. Довкола водоспаду утворився кам'яний каньйон, висота скель якого понад 20 метрів. Завдяки малому потоку туристів та відсутності інфраструктури, біля водоспаду збереглася первозданна краса. Обов'язково сфотографуйтеся біля водоспаду, щоб гроші до Вас рікою плили.

- Водоспад Пробій – ринок сувенірів. Ви відвідаєте водоспад Пробій – це унікальний куточок природи з каскадом водоспадів, а також автентичний ринок гуцульських сувенірів, де можна буде придбати найрізноманітніші сувеніри на згадку про Карпатський край (вишиванки, ліжники, дерев’яні та шкіряні прикраси та ін.).

- поселення в м.Яремче – відомий курорт, розташований в надзвичайно мальовничій долині між горами на березі річки Прут. Містечко вважається найвідомішим туристичним центром Прикарпаття з надзвичайно чистим повітрям, багатою історією та цікавими краєвидами.

- вечеря – вільний час

2 день

- Сніданок

- Яблунецький перевал

- Труфанецький водоспад

- Кваси - мінеральне джерело

- Рахів. Музей екології гір та історії природокористування

- Обід в Музей-Колибі

- Ділове - географічний центр Європи

- Вечеря – вільний час

3 день

- Сніданок

- Гора Маковиця 984 метрів (пішохідний маршрут гуцульськими стежками). / або на вибір ДЖИП-тур на полонину (мінімальна група 8 чол).

- Скелі Довбуша. Є неповторним витвором природи (урочище Дрібка). Це місце здавна стало справжньою туристичною «меккою» для любителів мандрівок. Унікальне нагромадження кам’яних брил ямненського пісковика застигло тут з льодовикового періоду, яке шляхом вимивання та вивітрювання створило фортецю неповторного стилю. Особливе зацікавлення викликає камінь Довбуша біля автомобільної траси та тунелю. Мовчазний велет височить над Прутом, овіяний легендами та переказами. Його прикрашає кам’яний хрест, а під ним нібито спить вчним сном легендарний опришок.

- Обід (50 грн)

- Виїзд в м.Хмельницький

Вартість: 750 грн (проїзд, проживання 2 ночі, страхування)

Харчування: 160 грн ( 2-ох разове)

У вартість не входить: вхідні квитки, обіди, підйомник в Буковелі, туристичне обслуговування: 60 грн

 Вхідні квитки:

- Музей історії та екології гір - 15 грн дорослий

- Вольєрне господарство - 10 грн/ дорослі, 5 грн/ діти

- Скелі Довбуша Яремче - 10 грн/ дорослі, 5 грн/ діти

Телефон: +380 67 5264121, +380 382 707608, +380 67 3832611

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення