Рекомендовано

Кіноальманах від "Cow Art Fst"

Подія минула

Хмельничан та гостей міста запрошують на перегляд кіноальманаху.

 "МОНОЛОГ", режисер Катерина Павленко. Молодий і привабливий викладач в університеті. Молода та приваблива лікар-стоматолог. Що спільного? Звичайний рингтон повідомлень, які слідують від одного до іншої і назад. Двоє дорослих людей шукають любов, яку втратили в реальному житті, в Інтернет-просторі. Вони не бачили і не чули нічого один про одного. Він захоплюється її дотепністю, вона - його романтичними настроями. Здавалося б, що спільного між цими двома людьми окрім легких посмішок через ці короткі повідомлення?

"120м2", режисер Володимир Рудик. Молода пара вперше приходить оглянути нову квартиру. Вони придбали її ще в проекті і тривалий час чекали поки дім буде збудовано. Здавалося б, тепер розпочнеться нове життя.

"РЕТРО ФМ", режисер Олександра Бровчинко. Чи може життя звичайного таксиста помінятися за 15 хвилин? Його ставлення до себе, до життя, до відносин і звичних речей ... Таке може трапитися коли раптом виявляєш, що підвозив коханця своєї дружини.

"ЛІНГВІСТКА", режисер Олег Филипенко. Чем отличается встреча от свидания? И можно ли назвать романтическое свидание встречей, а простую встречу — свиданием? Оказывается, можно. И мнения на этот счет у одной пары могут быть кардинально противоположными. Особенно, если кто-то один в этой паре — профессиональный лингвист. А, если быть точнее, лингвистка.

"ПЕРША СПІВБЕСІДА", режисер Жанна Озірна. Дівчина їде на велосипеді на свою першу в житті співбесіду, але стається дорожній інцидент, що змінить її день.

"ВАГА", режисер Юрій Шилов. Людина лягати в сквері на траву, через це і не тільки відбуваються паралельні діалоги людей.

"В ДЕРЕВАХ", режисер Марися Нікітюк. Двоє маргіналів сентиментальний м’який Стьопа та мачо українських доріг загрубілий Колян грабують вночі недобудовані дачі. Їх алкозапалу та вмінь вистачає лише на супутникову тарілку та видраний вуличний ліхтар. В передранковий час за друзями пускається навздогін зграя собак, що охороняли територію. Стьопа та Колян тікають від собак по ябленувому саду, чорні-дерева покручі простягаються на кілометри в даль за горизонт.

"ПОВЕРНУТИСЬ ЗІ СВІТАНКОМ", режисер Наріман Алієв. Кримськотатарська історія про батька і сина, які мають різні погляди на майбутнє і різне уявлення про життя.

Подія від організатора:
Додати подію до календаря
Коментарі до події:
Слідкуй за MoeMisto!
Підпишись на щотижневий анонс та читай нас у соціальних мережах
Дивись інші події
Мультфільм "Співай"
Кіно Мультфільм "Співай"
Ср. 25 Січня 10:00
Фільм "Assassin's Creed: Кредо вбивці"
Кіно Фільм "Assassin's Creed: Кредо вбив...
Ср. 25 Січня 12:35
Фільм "Чому Він?"
Кіно Фільм "Чому Він?"
Ср. 25 Січня 18:30
Фільм "Закон ночі"
Кіно Фільм "Закон ночі"
Ср. 25 Січня 16:05
Мультфільм "Снігова королева: Вогонь та лід"
Кіно Мультфільм "Снігова королева: Вогон...
Ср. 25 Січня 10:40
Фільм "Автомонстри"
Кіно Фільм "Автомонстри"
Ср. 25 Січня 11:10
Фільм "2+1"
Кіно Фільм "2+1"
Ср. 25 Січня 10:30
Фільм "Анархісти"
Кіно Фільм "Анархісти"
Ср. 25 Січня 19:00
Блог Moemisto
Новий дизайн хмельницької афіші MoeMisto.ua
Новий дизайн хмельницької афіші Moe... Робота над новим обличчям сайту велась протягом року. Ми уважно вивчали, продумували і створювали заново кожен елемент,...
Новорічний тест 2017, Новий рік та його традиції
Новорічний тест 2017, Новий рік та...   Відзначається Новий рік 1 січня кожного року, святкується в ніч з 31 грудня на 1 січня за григоріанським календарем...
ТОП-8 найяскравіших подій грудня
ТОП-8 найяскравіших подій грудня   А ще закінчується рік і попереду найочікуваніші новорічно-різдвяні свята. І кожного з нас тішать душу сподівання, щ...