Дізнавайтеся більше про кінотеатр ім. Т.Г. Шевченка

Кінотетар Шевченка, афіша котрого запрошує на перегляд цікавих фільмів, добре відомий хмельницькій публіці. Хоча заклад доволі старий, по обладнанню він нічим не поступається іншим, більш сучасним закладам міста, котрі перебувають у приватній власності. У ньому доступні відеоформати 3D та 2D, звук Dolby Digital, екран займає площу в 116 кв. м. А по деяким параметрам він має неабияку перевагу – доступні ціни, вигідне географічне положення та велику глядацьку залу на 459 місць.

Муніципальний кінотеатр імені Тараса Шевченка відкрив свої двері у 1939 році. Сьогодні у його приміщенні проходять різноманітні масові заходи, культурні події і, звичайно, демонстрації зарубіжних та вітчизняних стрічок, мультфільмів. Переглянути їх анонси та офіційні трейлери можна на афіші. Тут же можна ознайомитися із розкладом сеансів та підібрати оптимальний час для себе.

Самі кінопокази тут бувають денними та вечірніми (проходять з 10:00 до 21:30) і проходять щоденно. Знайти кінотеатр імені Т. Шевченка (а по-народному просто «Чкальник», оскільки раніше заклад носив ім’я радянського льотчика) легко – він розташований у центральній частині Хмельницького по вул. Проскурівській, 40.
Дізнатися вартість квитків та іншу інформацію можна за телефонами (0382) 79-53-46 та 79-45-25.
За ними ж можна забронювати необхідну кількість квитків.
Тож якщо ви любите кіномистецтво та не вирішили чим зайнятися найближчих вихідних, то завітайте у МКП кінотеатр ім. Т.Г. Шевченка.

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення