Монюшко. Лютославський. Шуберт. Концерт Академічного симфонічного оркестру

Монюшко. Лютославський. Шуберт. Концерт Академічного симфонічного оркестру

Всі анонси від: Хмельницька обласна філармонія

24 травня запрошуємо всіх поціновувачів на нову зустріч із величною класикою в озвученні нашого симфонічного оркестру! Цього вечора вкотре вітаємо у нашій залі зіркового диригента, відомого польського та українського митця, палкого популяризатора творчості сучасних композиторів Романа Реваковича.

Впевнені, що наші постійні глядачі знають, що завдяки цій непересічній творчій постаті наша програма буде сповнена особливої енергетики! Роман Ревакович знаний своєю співпрацею із цілою низкою українських та польських симфонічних і камерних оркестрів, є незмінним учасником багатьох міжнародних фестивалів.

Завдяки пану Роману музична спільнота відкриває для себе імена сучасних талановитих митців, чиї твори звучать у різноманітних програмах саме за його ініціативи та підтримки. Як засновник і президент фонду «Pro Musica Viva», Роман Ревакович просуває такі музичні проекти, як Дні української музики у Варшаві, а також є членом Товариства ім. Вітольда Лютославського і співавтором музичної частини Варшавського фестивалю «Перехрестя культур».

На нашому концерті завдяки співпраці з фундацією «Pro Musica Viva» та за підтримки Міністерства культури та національної спадщини Республіки Польща і Польського інституту в Києві маємо унікальну можливість почути твори двох відомих польських митців – Станіслава Монюшка, якого називають батьком польської національної опери, та Вітольда Лютославського, сучасного композитора, диригента, новатора, громадського діяча, педагога. Ще одною окрасою цього вечора буде величний твір Франца Шуберта – його Симфонія №9 до мажор, відома як «Велика».

І ще чудова новина для наших глядачів: на концерті почуємо віртуозну гру талановитого київського піаніста, соліста та виконавчого директора «Київської камерати», заслуженого артиста України Дмитра Таванця!

Приходьте, будемо разом насолоджуватися яскравою симфонічною музикою! Початок концерту о 18.00.

Дофінансовано з коштів Міністра культури та національної спадщини Республіки Польща з Фонду промоції культури.
Інформаційні партнери: «Україна молода», «Укрінформ», «Music Review», «LB. ua»

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення