Фрістайл і діти Фрістайлу з новою концертною програмою у Хмельницькому

Фрістайл і діти Фрістайлу з новою концертною програмою у Хмельницькому

Всі анонси від: Хмельницький академічний театр ім. М.Старицького

26 листопада у Хмельницькому відбудеться концерт групи "Фрістайл", початок о 19:00.

Група Фрістайл і Діти Фрістайлу виступить з новою концертною програмою.

Фрістайл - радянська, українська музична група з Полтави, створена у 1988 році. Керівник, композитор і продюсер групи - Анатолій Розанов. У перші роки фронтменом групи був Вадим Казаченко, але в 1991 році він покинув колектив, почавши сольну музичну діяльність. Зараз артисти "Фрістайл" - Ніна Кірсо, Сергій Кузнецов та Сергій Ганжа, а також аранжувальник і клавішник Юрій Савченко та барабанщик Юрій Зірка - один з кращих барабанщиків України. 

Через 30 років з моменту утворення колективу учасники "Фрістайл" не розтратили колишньої популярності. Ніна Кірсо, Сергій Кузнецов, Сергій Ганжа на чолі з композитором і продюсером Анатолієм Розановим продовжують дивувати і радувати новими піснями, кліпами і концертами. Географія гастролей колективу як і раніше охоплює багато країн, серед них Німеччина, Ізраїль, Англія, США, Естонія, Латвія, Литва, Казахстан, Україна і Білорусь. Саме в Україні, а точніше в Полтаві, на власній студії, як і раніше народжується весь репертуар групи.

У програмі артисти гурту "Фрістайл" виконають золоті хіти, які знають на сьогоднішній день всі: "Ах, какая женщина", "Цветёт калина", "Догорает свеча", "Три сосны", "Больно мне, больно", "Кораблик любви", "Белая акация", "Капелька", "С днем рожденья, мама", "Фонари", "Давайте выпьем за мужчин" та багато інших старих та нових пісень.

Концерт пройде у Хмельницькому академічному театрі ім. М.Старицького.

Вартість квитка: 140-400 грн.

Запрошуємо усіх на концерт гурту Фрістайл у Хмельницькому!

Деталі та придбання квитків за номером: (0382) 65 59 25

Коментарі до події (28)
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Хмельницького завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook