The HARDKISS: Залізна ластівка

У Хмельницькому 1 травня відбудеться концерт гурту "The HARDKISS", початок о 19:00.

  • The HARDKISS вирушать у тур на підтримку нового альбому "Залізна ластівка".

The HARDKISS - українська англомовна музична група, що з'явилася в 2011 році. Авторство всіх пісень групи належить її учасникам - Юлії Санін та Валерію Бебко, який також виступає креативним продюсером The HARDKISS.

"Ми так любимо поєднувати непоєднуване. У текстах і заголовках ми намагаємося шукати такі образи, які б говорили самі за себе, — розповідає фронтвумен гурту Юлія Саніна. - "Залізна ластівка" - це і жива істота, птаха, і космічний корабель, який тримає чіткий курс. Легкість і свободу ми поєднали зі сміливістю та силою".

Новий альбом гурту Юлія Саніна порівнює з цілісним коконом, у якому панує своя атмосфера. Лірика стане інтимнішою, звучання треків більш електронним, а більша частина матеріалу буде українською. Серед нових пісень кожен знайде історію про себе і для себе. 

"За останні рік-два нам вручили стільки нагород і премій - багато хто думає, що ми знаємо рецепт дива, - продовжує розповідь Юлія. — Насправді все набагато простіше: ми просто робимо музику, яка нам самим подобається. Ми будемо продовжувати в тому ж дусі. А цієї осені ми запрошуємо всіх своїх друзів у подорож. Наша "Залізна ластівка" летить у безмежний космос".

Запрошуємо усіх хмельничан та гостей міста відчути ритм гурту "The HARDKISS".

Вартість квитків: 250-750 грн.

Концерт пройде у Хмельницькому академічному театрі ім. М.Старицького.

Коментарі до події
Розклад
Дивись інші цікаві концерти Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Хмельницького завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook