Іво Бобул та Лілія Сандулеса "Берег любові через роки"

Іво Бобул та Лілія Сандулеса "Берег любові через роки"

Всі анонси від: Хмельницька обласна філармонія

Іво Бобул та Лілія Сандулеса у Хмельницькому з концертом 2 березня в обласній філармоніїї! Початок о 18:00

Співак, чий голос не сплутаєш із жодним іншим, адже він заворожує і надихає, дозволяє поринути у справжнє почуття насолоди та з перших звуків його пісень умить поринути в атмосферу романтики… Іво Бобул – гордість і талант української естради, улюбленець жінок не тільки в Україні, але далеко за її межами. 

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ «ІВО БОБУЛ ТА ЛІЛЯ САНДУЛЕСА «БЕРЕГ ЛЮБОВІ ЧЕРЕЗ РОКИ»?

  1. Один з найулюбленіших творчих дуетів українців.
  2. Велика концертна програма з найкращих пісень.
  3. Джерело життєвих сил та наснаги для кожного.

КОНЦЕРТ «ІВО БОБУЛ ТА ЛІЛІЯ САНДУЛЕСА «БЕРЕГ ЛЮБОВІ ЧЕРЕЗ РОКИ» У ВАШОМУ МІСТІ

Іво Бобул – народний артист України, видатний співак та автор пісень, чия творча кар’єра розпочалася у 80-ті роки минулого століття. У 1991 році співак почав виступати у парі з чарівною й талановитою Лілією Сандулесою. Володар оксамитового баритону разом з яскравою вокалісткою, чий тембр люблять і впізнають, подарували слухачам такі відомі шлягери як «Берег любові», «А липи цвітуть», «Пломінь мого серця», «Стрілися двоє» та багато інших. Спеціально для Лілії Сандулеси Іво Бобул написав пісню «Моя любов». І сьогодні яскраві митці продовжують свій творчий шлях та підтримують дух кожного українця у непростий для країни час.

ГОЛОВНІ ХІТИ ТА НОВІ РОБОТИ У ВИКОНАННІ МЕТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ ЕСТРАДИ

Цього вечора прекрасний дует виконає для вас найвідоміші композиції та роботи, що з’явилися останніми роками: «Якщо любиш — кохай», «Берег любові», «На Україну повернусь», «Рідна хата», «Непереможна Україна» та інші щирі й проникливі пісні. Яскраві артисти сповнять вас віри й надії на краще. Приходьте, щоб разом заспівати улюблені рядки та отримати незабутні враження від концерту! До зустрічі!

Щирі емоції, живий звук та життєстверджувальні пісні – це те, що очікує вас на цьому концерті. А ще багато музичних сюрпризів від співака, які точно змусять вас затамувати подих. Це буде гарний вечір, тож обов’язково долучайтесь.

Чекаємо на вас! 

Уже понад чверть століття народний артист України Іво Бобул був, є і залишається улюбленцем публіки. У своїй пісенній творчості маестро філігранно поєднує музику і слова, вкладає у них душу та залишається вірним самому собі. Тож і не дивно, що впродовж кількох десятків років його пісні незмінно займають особливе місце на українській естраді та у серцях шанувальників його творчості.

Шлягери Іво Бобула «Місячне колесо», «Душі криниця», «На Україну повернусь», «Якщо любиш, кохай», «Скрипалю» та інші не раз звучали і звучатимуть на різних заходах в усіх куточках України. У творчому доробку композитора не лише авторські пісні, а й перли світової класики. Однак у виконанні Іво Бобула вони щоразу набувають особливо проникливого звучання та сягають найвіддаленіших куточків людської душі. Серед найвідоміших, зокрема, - «Пам’яті Карузо», «Yesterday», «Luna Tu», «Liberta» та багато інших.

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення