Ірина Федишин у Хмельницькому

Ірина Федишин у Хмельницькому

Всі анонси від: Хмельницька обласна філармонія

5 січня у Хмельницькому відбудеться концерт співачки Ірини Федишин, початок о 19:00.

 • Нова програма з головним різдвяним шоу країни "Україна колядує". ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ КОЛЯДУВАТИМЕ З ІРИНОЮ ФЕДИШИН!

Чарівна співачка Ірина Федишин, майстерно поєднує сучасну динамічну поп-музику і традиції українського народу. Своєю щирістю співачка стрімко завойовує серця українських і навіть європейських глядачів. Її пісні активно ротуються на всіх радіостанціях, а на концертах - завжди повні зали. Ірина Федишин є автором більшості пісень, які виконує.

Українці скучили за щирістю та за змістовними піснями, тому популярність Ірини Федишин сьогодні стрімко зростає. Кожен її концерт перетворюється на феєричне свято - яскраве шоу з колоритними костюмами, неординарною сценографією, цікавими танцями, видовищними постановками номерів, і світловим шоу. Ірина вже 13 років на великій сцені. На її рахунку понад 1000 концертів, з них більша половина  із сольною програмою. ЇЇ пісні займають найвищі сходинки хід парадів країни. 2 000 000 українців поставили її мелодії замість гудків у телефон. Мільйонні перегляди в You.Tube. 50 аншлагів Україною. Успішні гастролі Європою. Зокрема в Іспанії (Мадриді) у Ірини Федишин в один день відбулося 4 концерти. Ірина Федишин, майстерно поєднує сучасну динамічну поп-музику і традиції українського народу. Своєю щирістю співачка стрімко завойовує серця українських і, навіть, європейських глядачів. Її пісні активно ротуються на всіх радіостанціях, а на концертах – завжди  повні зали. Ірина Федишин є автором більшості пісень, які виконує. Сьогодні у її творчому доробку чимало яскравих кліпів, п’ять успішних альбомів. Володарка премії: "Пісня року - 2017". Співачку  називають феноменом української естради.

Різдвяний концерт з Іриною Федишин дарує щем в душі і радість в серці!

Яскраві костюми та динамічні постановки вже стали незмінною візитівкою концертів Ірини Федишин. Співачка та її команда не зраджують своїм традиціям і на концерті у Хмельницькому обіцяють влаштувати справжнє шоу з  масштабними декораціями, світловими ефектами, колоритними костюмами та театралізованими постановками. 

"Україна колядує" – це не просто різдвяний концерт, а дійство, яке сповнене радістю і любов'ю. Ми впевнені, що ця святкова феєрія 2020 року забудеться глядачам не скоро. Подаруйте собі і близьким різдвяну казку – завітайте на концерт Ірини Федишин.

 • Виступ пройде у Хмельницькій обласній філармонії.

Вартість квитка: 190-550 грн.

Детальна інформація та придбання квитків за номером: (0382) 79 44 74

Коментарі до події (119)
 • Таня Зборовська 14 Січня

  Хочу дууже на концерт
 • Наташа Коваль 13 Січня

  Хочу на концерт
 • Оля Панкевич 13 Січня

  Хочу на концерт
 • Василий Декалюк 12 Січня

  Хочу на концерт
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення