Ірина Федишин у Хмельницькому. Всеукраїнський тур 2020. Розіграш квитків

Ірина Федишин у Хмельницькому. Всеукраїнський тур 2020. Розіграш квитків

Всі анонси від: Хмельницька обласна філармонія

1 березня у Хмельницькому відбудеться концерт співачки Ірини Федишин, початок о 19:00.

 • Нова програма з Всеукраїнським туром 2020. 160 аншлагів Україною!

Чарівна співачка Ірина Федишин, майстерно поєднує сучасну динамічну поп-музику і традиції українського народу. Своєю щирістю співачка стрімко завойовує серця українських і навіть європейських глядачів. Її пісні активно ротуються на всіх радіостанціях, а на концертах - завжди повні зали. Ірина Федишин є автором більшості пісень, які виконує.

Українці скучили за щирістю та за змістовними піснями, тому популярність Ірини Федишин сьогодні стрімко зростає. Кожен її концерт перетворюється на феєричне свято - яскраве шоу з колоритними костюмами, неординарною сценографією, цікавими танцями, видовищними постановками номерів, і світловим шоу. Ірина вже 13 років на великій сцені. На її рахунку понад 1000 концертів, з них більша половина  із сольною програмою. ЇЇ пісні займають найвищі сходинки хід парадів країни. 2 000 000 українців поставили її мелодії замість гудків у телефон. Мільйонні перегляди в You.Tube. 50 аншлагів Україною. Успішні гастролі Європою. Зокрема в Іспанії (Мадриді) у Ірини Федишин в один день відбулося 4 концерти. Ірина Федишин, майстерно поєднує сучасну динамічну поп-музику і традиції українського народу. Своєю щирістю співачка стрімко завойовує серця українських і, навіть, європейських глядачів. Її пісні активно ротуються на всіх радіостанціях, а на концертах – завжди  повні зали. Ірина Федишин є автором більшості пісень, які виконує. Сьогодні у її творчому доробку чимало яскравих кліпів, п’ять успішних альбомів. Володарка премії: "Пісня року - 2017". Співачку  називають феноменом української естради.

Яскраві костюми та динамічні постановки вже стали незмінною візитівкою концертів Ірини Федишин. Співачка та її команда не зраджують своїм традиціям і на концерті у Хмельницькому обіцяють влаштувати справжнє шоу з  масштабними декораціями, світловими ефектами, колоритними костюмами та театралізованими постановками. 

 • Виступ пройде у Хмельницькій обласній філармонії.

Вартість квитка: 190-550 грн.

Детальна інформація та придбання квитків за номером: (0382) 79 44 74

Щоб отримати квитки Вам необхідно ВИКОНАТИ умови розіграшу:

1. Підписатися обов’язково на email розсилку нашого сайту, підписатися можливо натиснувши  СЮДИ.

2. В коментарях написати: "Хочу на КОНЦЕРТ".

3. Всі учасники мають бути друзями (підписниками) нашої спільноти Фейсбук (сторінка має бути відкритою).

4. Не забувайте "лайкнути" цю подію (мені подобається) у цій афіші та обов'язково - "ЗРОБИТИ РЕПОСТ" у соцмеражах цього запису: (Поділитись подією) - СТОРІНКА МАЄ БУТИ ВІДКРИТОЮ. Без цього пункту розіграш не буде враховуватися!

Переможці будуть визначені 28 лютого о 12:00, через random. 1 учасник отримає квитки!!!

Анонімні коментарі та без фото рахуватися не будуть а також без підписки на розсилку електронної адреси також будуть не дійсні (підписуйтеся на email сайту, пишіть справжнє прізвище, щоб уникнути непорозумінь)! ВИКОНУЙТЕ ВСІ УМОВИ РОЗІГРАШУ!!!!! 

Коментарі до події (207)
 • Адміністратор Хмельницкий 28 Лютого

  Танюша Касаткіна стає переможцем розіграшу квитків. Вітаємо)
 • Valentina Flain 27 Лютого

  хочу на концерт
 • Тетяна Прекуп 27 Лютого

  Хочу на КОНЦЕРТ
 • Sergii Kalinin 27 Лютого

  Хочу на КОНЦЕРТ
Отримуйте
регулярні оновлення