Ірина Федишин у Хмельницькому. Всеукраїнський тур 2020

Ірина Федишин у Хмельницькому. Всеукраїнський тур 2020

Всі анонси від: Хмельницька обласна філармонія

1 березня у Хмельницькому відбудеться концерт співачки Ірини Федишин, початок о 19:00.

 • Нова програма з Всеукраїнським туром 2020. 160 аншлагів Україною!

Чарівна співачка Ірина Федишин, майстерно поєднує сучасну динамічну поп-музику і традиції українського народу. Своєю щирістю співачка стрімко завойовує серця українських і навіть європейських глядачів. Її пісні активно ротуються на всіх радіостанціях, а на концертах - завжди повні зали. Ірина Федишин є автором більшості пісень, які виконує.

Українці скучили за щирістю та за змістовними піснями, тому популярність Ірини Федишин сьогодні стрімко зростає. Кожен її концерт перетворюється на феєричне свято - яскраве шоу з колоритними костюмами, неординарною сценографією, цікавими танцями, видовищними постановками номерів, і світловим шоу. Ірина вже 13 років на великій сцені. На її рахунку понад 1000 концертів, з них більша половина  із сольною програмою. ЇЇ пісні займають найвищі сходинки хід парадів країни. 2 000 000 українців поставили її мелодії замість гудків у телефон. Мільйонні перегляди в You.Tube. 50 аншлагів Україною. Успішні гастролі Європою. Зокрема в Іспанії (Мадриді) у Ірини Федишин в один день відбулося 4 концерти. Ірина Федишин, майстерно поєднує сучасну динамічну поп-музику і традиції українського народу. Своєю щирістю співачка стрімко завойовує серця українських і, навіть, європейських глядачів. Її пісні активно ротуються на всіх радіостанціях, а на концертах – завжди  повні зали. Ірина Федишин є автором більшості пісень, які виконує. Сьогодні у її творчому доробку чимало яскравих кліпів, п’ять успішних альбомів. Володарка премії: "Пісня року - 2017". Співачку  називають феноменом української естради.

Яскраві костюми та динамічні постановки вже стали незмінною візитівкою концертів Ірини Федишин. Співачка та її команда не зраджують своїм традиціям і на концерті у Хмельницькому обіцяють влаштувати справжнє шоу з  масштабними декораціями, світловими ефектами, колоритними костюмами та театралізованими постановками. 

 • Виступ пройде у Хмельницькій обласній філармонії.

Вартість квитка: 190-550 грн.

Детальна інформація та придбання квитків за номером: (0382) 79 44 74

Коментарі до події (164)
 • Макс Когут 05 Січня

  Хочу на коцерт
 • Танюша Касаткіна 05 Січня

  Хочу на концерт
 • Танюша Касаткіна 05 Січня

  Хочу на концерт
 • Макс Когут 03 Січня

  Хочу на концерт
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення