Вистава Майстер та Маргарита. Розіграш квитків

Вистава Майстер та Маргарита. Розіграш квитків

Всі анонси від: Хмельницький академічний театр ім. М.Старицького

27-го травня у Хмельницькому академічному театрі ім. М.Старицького відбудеться легендарна вистава "Майстер та Маргарита", початок о 19:00.

Взагалі "Майстер та Маргарита" не особливо охоче піддається постановці. Не так-то це просто - внести досить великий твір в рамки вистави. Завдання ускладнюють тісно-тонке переплетення сюжетних ліній, та й взагалі роман сам по собі оповитий містичним ореолом. Містика і скандали - спектакль давно побив усі рекорди касових зборів і глядацького інтересу. Йому аплодували глядачі більше 40 країн з п'яти континентів. Вистава в якый свої останні ролі зіграли: Ганна Самохіна та Віктор Авілов. Вистава, що породила масу чуток, пліток і зачарував глядачів.

Незвично, оригінально, блискуче. Такі емоції переповнювали глядачів, коли на сцені розігрувалося містичне дійство. І дійсно вдало продумані режисером розкішні костюми, майстерність художника по світлу і блискуча гра акторів розсунули тісний чорноту і зробили, як здавалося раніше, неможливе: найзнаменитіший роман Булгакова нарешті ожив на сцені. Причому театральна версія, повірте, виявилася не менш вражаючою і чаклунських чарівної, ніж сам оригінал. Жива гра акторів, чарівні звуки музики, буквально притягують до себе і зачаровують.

Спектаклю "Майстер і Маргарита" вже 8 років. І він давно заслужив репутацію самого популярного спектаклю в країнах СНД і зарубіжжя, що побив всі відомі рекорди глядацького попиту і касових зборів.

Майстер і Маргарита - справжній шедевр мистецтва театру.

 • Вартість квитків: 200-400 грн.

Запрошуємо усіх на легендарну виставу Майстер та Маргарита у Хмельницькому!

Детальна інформація та придбання квитків за номером: (0382) 65 59 25

Переможцям розіграшу даруємо 2 квитки!

Щоб отримати квитки Вам необхідно ВИКОНАТИ умови розіграшу:

1. Підписатися обов’язково на email розсилку нашого сайту, підписатися можливо натиснувши  СЮДИ.

2. В коментарях написати: "Хочу на ВИСТАВУ".

3. Всі учасники мають бути друзями (підписниками) нашої спільноти Фейсбук.

4. Не забувайте "лайкнути" це повідомлення (Мені подобається) у цій афіші та обов'язково - "ЗРОБИТИ РЕПОСТ" у соцмеражах цього запису: (Поділитись подією) - Без цього пункту розіграш не буде враховуватися!

 • Умови розіграшу перевіряються адміністратором сайта.

Переможець буде визначений 24 травня, через random. 1 учасник отримає квитки!!!

Анонімні коментарі та без фото рахуватися не будуть а також без підписки на розсилку електронної адреси також будуть не дійсні (підписуйтеся на email сайту, пишіть справжнє прізвище, щоб уникнути непорозумінь)! ВИКОНАЙТЕ ВСІ УМОВИ РОЗІГРАШУ!!!!! 

Коментарі до події (126)
 • Юлія Кавецька 22 Травня

  Хочу на ВИСТАВУ
 • Саша Стрєкалов 22 Травня

  Хочу на виставу
 • Марина Волошина 21 Травня

  Хочу на виставу!
 • Katyusha Myrynyuk 21 Травня

  Хочу на виставу!
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Хмельницького завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook