Вистава Майстер та Маргарита

25 вересня у Хмельницькому академічному театрі ім. М.Старицького відбудеться легендарна вистава "Майстер та Маргарита", початок о 19:00.

Взагалі "Майстер та Маргарита" не особливо охоче піддається постановці. Не так-то це просто - внести досить великий твір в рамки вистави. Завдання ускладнюють тісно-тонке переплетення сюжетних ліній, та й взагалі роман сам по собі оповитий містичним ореолом. Містика і скандали - спектакль давно побив усі рекорди касових зборів і глядацького інтересу. Йому аплодували глядачі більше 40 країн з п'яти континентів. Вистава в якый свої останні ролі зіграли: Ганна Самохіна та Віктор Авілов. Вистава, що породила масу чуток, пліток і зачарував глядачів.

Незвично, оригінально, блискуче. Такі емоції переповнювали глядачів, коли на сцені розігрувалося містичне дійство. І дійсно вдало продумані режисером розкішні костюми, майстерність художника по світлу і блискуча гра акторів розсунули тісний чорноту і зробили, як здавалося раніше, неможливе: найзнаменитіший роман Булгакова нарешті ожив на сцені. Причому театральна версія, повірте, виявилася не менш вражаючою і чаклунських чарівної, ніж сам оригінал. Жива гра акторів, чарівні звуки музики, буквально притягують до себе і зачаровують.

Спектаклю "Майстер і Маргарита" вже 8 років. І він давно заслужив репутацію самого популярного спектаклю в країнах СНД і зарубіжжя, що побив всі відомі рекорди глядацького попиту і касових зборів.

Майстер і Маргарита - справжній шедевр мистецтва театру.

 • Вартість квитків: 200-400 грн.

Запрошуємо усіх на легендарну виставу Майстер та Маргарита у Хмельницькому!

Детальна інформація та придбання квитків за номером: (0382) 65 59 25

Коментарі до події (138)
 • Наталія Кузнєцова 27 Травня

  Ну і де ж обіцяний розіграш?
 • Алексей Блащук 26 Травня

  Хочу на виставу
 • Lina Velisevich 25 Травня

  Хочу на виставу
 • Sera Rozuman 24 Травня

  Хочу на виставу.
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення