Ліга Сміху. Концерт команд: Загорецька ЛС, Луганська збірна, Ніколь Кідман у Хмельницькому. Розіграш квитків

Ліга Сміху. Концерт команд: Загорецька ЛС, Луганська збірна, Ніколь Кідман у Хмельницькому. Розіграш квитків

Всі анонси від: Хмельницька обласна філармонія

Запрошуємо усіх хмельничан та гостей міста на самий великий мега концерт Ліги Сміху у Хмельницькому за участі найсмішніших команд: Загорецька ЛС, Луганська збірна, Ніколь Кідман.

 • Ліга сміху пройде 21 вересня у Хмельницькій обласній філармонії, початок о 19:00.

Вартість квитка: 120-550 грн. (Квитки в касі філармоніі з 01.08)

Ліга сміху - це треба бачити! Ліга сміху - це український аналог КВК, який організовують автори знаменитого "Кварталу-95". У цій програмі проходить змагання між кращими гумористичними командами, що дарує глядачеві сміх і радість. Переможець чемпіонату отримує цінний приз. "Ліга сміху" - щорічний фестиваль гумору, який проводиться на території України.

У програмі концерту виступ команд:

 • Загорецька ЛС

Про "Загорецьку Людмилу Степанівну" багато хто дізнався завдяки "Лізі Сміху". Львівська команда коміків "Загорецька Людмила Степанівна" у складі Віктора Розового, Святослава Антипова та Дмитра миттєво підкорила українців нестандартним гумором та своїми фірмовими фразами. Пригадаймо: "рвань"!, "Давай Давай". То ж хто така "Загорецька Людмила Степанівна" (ЗЛС)? Це хлопці, які "порвали" Україну.

"Загорецька Людмила Степанівна" була під наставництвом Юрія Горбунова і стала однією з двох команд-переможниць третього Чемпіонату України з гумору "Ліга сміху". Свою команду хлопці заснували ще 2011 року. На той час вони були гравцями двох КВК-команд Львівської політехніки. Одразу розкриємо інтригу: реальної Загорецької Людмили Степанівни не існує, тому назва, як і сам гумор львів'ян, небанальна.

 • Луганська збірна

Луганська збірна, хлопці зі Сходу! Приказка "Бог любить трійцю", як не можна до речі підходить "Луганської збірної". Третя спроба пробитися в телесезон і нарешті успіх. Після двох невдалих фестивалів, коли "Луганська збірна" вилітала на стадії гала-концерту, доля (чи правильніше - Олена Кравець) посміхнулася команді, подарувавши путівку в 1/16 фіналу сезону.

Серед учасників третього сезону "Луганська збірна" є однією з найдосвідченіших команд. Чи жарт, вони почали свій шлях ще в 2009 році. Так, тоді та команда називалася "Інший світ", але по суті, суті це не змінює. Для розігріву команда взяла участь в різних регіональних лігах українського КВН, пробилася до Вищої ліги українського КВН і відправилася підкорювати КВН, але вже російський.

 • Ніколь Кідман 

"Ніколь Кідман" - це команда, в якій може статися все! Команда була створена Альбертом і Костею ще, коли вони вчилися в школі, що було не так давно. 

У "Лізі сміху" в перший сезон стали чемпіонами Слобожанської Ліги сміху, в другому чемпіонами Одеської Ліги Сміху і тільки в третьому сезоні "Ліги сміху" - стали учасниками телесезону.

Детальна інформація та придбання квитків за номером: (0382) 79 44 74

Переможцям розіграшу даруємо 2 квитки!

Щоб отримати квитки Вам необхідно ВИКОНАТИ умови розіграшу:

1. Підписатися обов’язково на email розсилку нашого сайту, підписатися можливо натиснувши  СЮДИ.

2. В коментарях написати: "Хочу на КОНЦЕРТ".

3. Всі учасники мають бути друзями (підписниками) нашої спільноти Фейсбук (сторінка має бути відкритою).

4. Не забувайте "лайкнути" це повідомлення (Мені подобається біля фотографії  на початку) у цій афіші та обов'язково - "ЗРОБИТИ РЕПОСТ" у соцмеражах цього запису: (Поділитись подією) - Без цього пункту розіграш не буде враховуватися!

Переможець буде визначений 20 вересня, через random. 2 учасники отримають квитки!!!

Анонімні коментарі та без фото рахуватися не будуть а також без підписки на розсилку електронної адреси також будуть не дійсні (підписуйтеся на email сайту, пишіть справжнє прізвище, щоб уникнути непорозумінь)! ВИКОНАЙТЕ ВСІ УМОВИ РОЗІГРАШУ!!!!!

Коментарі до події (45)
 • Адміністратор Хмельницкий 20 Вересня

  Ірина Опук  та Віка Дідух стають переможцями розіграшу. Вітаємо)

  Віка Дідух Адміністратор Хмельницкий 20 Вересня

  Дякую)) Ураааааааааааааааааааааааааааааааааааа!!!!!!!!
 • Богдан Драгомерецький 19 Вересня

  Хочу на КОНЦЕРТ
 • Денис Стратийчук 19 Вересня

  "Хочу на КОНЦЕРТ"
 • Marichka Stepanova 19 Вересня

  Хочу на Концерт!
Дивись інші цікаві концерти Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Хмельницького завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook