Lords Of The Sound Grand Christmas

Запрошуємо усіх на концерт Lords Of The Sound. Grand Christmas.

  • 11 cічня 2019 року о 19:00 в драмтеатрі ім. М. Cтарицького у Хмельницькому різдвяно-новорічний концерт GRAND CHRISTMAS від оркестру Lords of the Sound, початок о 19:00.

Новорічний настрій, дух Різдва, атмосфера любові та тепло сімейного кола огорнуть вас під найсвятковіші пісні та композиції у виконанні оркестру Lords of the Sound та запрошених гостей. Ми всі так обожнюємо цей піднесений настрій, коли всім тілом усвідомлюєш красу миті, коли любов наповнює нас з середини та випромінюється всьому світові. І відтворити такий настрій під силу музиці! Музиці, в яку закладена гармонія Різдва, святість моменту, спокій серця та душі. Ваші незабутні моменти у передноворічний вечір будуть створювати оркестр Lords of the Sound у супроводі хору, фіналісти та суперфіналісти вокальних талант-шоу Маргарита Мелешко, Ігор Петров, Ярослав Радіоненко, балет Colors, а також спеціальні зіркові гості про які стане відомо згодом! Лорди подарують живе звучання європейських різдвяних хітів та саундтреків до найулюбленіших новорічних фільмів. Але і це ще не все! Організатори готують сюрпризи та цікаві елементи, про які дізнаються глядачі безпосередньо на концерті Grand Christmas від Lords of the Sound! Ви сповна відчуєте україно-європейський колорит, сплетіння європейських традицій та краси української культури! Давайте підтримаємо традицію європейців відвідувати різдвяні концерти, щоб наповнитися казковими моментами! Чудеса відбуваються з тими, хто вірить в них! То ж не відмовляйте собі хоч на пару годин зануриться в музичне дійство GRAND CHRISTMAS від Lords of the Sound, і заряд бадьорого настрою та духовної гармонії на весь наступний рік - гарантовано!

Оркестр Lords of the Sound що концерту закохує в себе все більшу кількість глядачів, формуючи аудиторію вірних фанатів. Відвідувачі називають їх «найпозитивнішим оркестром», відмічають неприховану щирість та харизматичність як музикантів, так і диригента Віталія Саражинського. А їх концерти наповнені шоу-сrладовими, гумором та теплим спілкуванням з глядачами.

Довірте свій вечір оркестру Lords of the Sound, приходьте з найближчими людьми і відчуйте єдність між собою та музикою особливого свята.

Тож зіллємося разом з усією Європою в різдвяно-новорічному концерті, та відсвяткуємо як треба!

  • Вартість квитка: 170-490 грн.

Детальна інформація за номером: (0382) 65 59 25

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення