Ляпис 98 у Хмельницькому

Запрошуємо усіх на концерт Сергія Міхалка та групи Ляпис 98 у Хмельницькому.

 • Концерт пройде 22 листопада у Хмельницькій обласній філармонії, початок о 19:00.

Ляпис 98 - рок-група, проект Сергія Міхалка. Створення колективу планувалося ще в 2010 році, проте він був утворений лише 14 квітня 2016 року учасниками групи "Brutto" і колишніми учасниками групи "Ляпіс Трубецькой". Музиканти виконують старі хіти "Ляпіса Трубецького" 1990-х і початку 2000-х років. Перше виступу групи відбулося 21 квітня 2016 года. 

Альбом "Ти Кинула" став не тільки нашим дебютом, але і найпопулярнішим альбомом кінця 90-х. Ми миттєво перейшли з розряду самодіяльних артистів у Вищу Лігу рок-н-ролу з гастролями по всьому світу і переповненими стадіонами! Майже всі пісні стали народними хітами і їх знають напам'ять вже кілька поколінь фанів! Ми хочемо відсвяткувати ДР цієї епічність і знаковою пластинки масштабним Світовим Туром ", - поділився емоціями Сергій Міхалок.

Є артисти, які абсолютно не потребують представлення. Ортодоксальний, який не має аналогів в світі оркестр родоначальників р-р-радикального шансону «ЛЯПІС 98» не тільки входить в їх авангард, але і є кращим з кращих. Кожен їхній концерт - це ціла складна театральна постановка, шоу в кращих традиціях Бродвею, буря непідробних емоцій - це потрібно бачити і відчувати. Вони дарують людям радість, чудовий настрій, і заряджають їх на подвиги. Під час цього натурального, але чарівного і привабливого божевілля нікому не вдається встояти на місці! Все відпрацьовано і продумано до найменших деталей, до кожної ноти і кожного акорду, а кожна пісня - хіт і шлягер на всі часи, і підспівують їх тисячні зали в будь-якій точці світу. "Ляпіси" актуальні завжди і всюди.

Ляпис-98 - це барабани Дениса Шурова, бас - Дениса Стурченко, тромбон - Івана Галушко, труба - Владислава Сенкевича, гітара - Павла Третяка і, звичайно, вокал Сергія Міхалка. Автор відеоінсталяцій - Руслан Вашкевич.


Кожен концерт "Ляпис-98" - це аншлаги, улюблені хіти, які всі фанати знають напам'ять. Приходьте, щоб почути улюблені "Ау", "Ти кинула", "В плаття білому", "Яблуні", "Я вірю", "Котик", "Африка", "Євпаторія", "Капітал" та інші.

Драйв, потужна енергетика і душевність - все це чекає вас на концерті у Хмельницькому!

Хмельницький - зустрінемо осінь разом з незабутнім концертом.

Вартість квитків: 400 - 750 грн.

Коментарі до події (221)
 • Адміністратор Хмельницкий 13 Листопада

  Іванна Ткачук та юлия пасечник стають переможцями. Вітаємо

  Іванна Ткачук Адміністратор Хмельницкий 13 Листопада

  доброго вечора як отримати квитки?

  Адміністратор Хмельницкий Іванна Ткачук 13 Листопада

  Доброго вечора, у фейсбуці вся інформація по квитках переможців.
 • Olga Granchak 13 Листопада

  Хочу на концерт з кумою!!!! ту ту ту
 • Юлія Гой 13 Листопада

  хочу на концерт з чоловіком
 • Галина Тодоренко 13 Листопада

  хочу на концерт з чоловіком
Отримуйте
регулярні оновлення