Ляпис 98 у Хмельницькому

Запрошуємо усіх на концерт Сергія Міхалка та групи Ляпис 98 у Хмельницькому.

 • Концерт пройде 13 листопада у Хмельницькій обласній філармонії, початок о 19:00.

Ляпис 98 - рок-група, проект Сергія Міхалка. Створення колективу планувалося ще в 2010 році, проте він був утворений лише 14 квітня 2016 року учасниками групи "Brutto" і колишніми учасниками групи "Ляпіс Трубецькой". Музиканти виконують старі хіти "Ляпіса Трубецького" 1990-х і початку 2000-х років. Перше виступу групи відбулося 21 квітня 2016 года. 

Альбом "Ти Кинула" став не тільки нашим дебютом, але і найпопулярнішим альбомом кінця 90-х. Ми миттєво перейшли з розряду самодіяльних артистів у Вищу Лігу рок-н-ролу з гастролями по всьому світу і переповненими стадіонами! Майже всі пісні стали народними хітами і їх знають напам'ять вже кілька поколінь фанів! Ми хочемо відсвяткувати ДР цієї епічність і знаковою пластинки масштабним Світовим Туром ", - поділився емоціями Сергій Міхалок.

Є артисти, які абсолютно не потребують представлення. Ортодоксальний, який не має аналогів в світі оркестр родоначальників р-р-радикального шансону «ЛЯПІС 98» не тільки входить в їх авангард, але і є кращим з кращих. Кожен їхній концерт - це ціла складна театральна постановка, шоу в кращих традиціях Бродвею, буря непідробних емоцій - це потрібно бачити і відчувати. Вони дарують людям радість, чудовий настрій, і заряджають їх на подвиги. Під час цього натурального, але чарівного і привабливого божевілля нікому не вдається встояти на місці! Все відпрацьовано і продумано до найменших деталей, до кожної ноти і кожного акорду, а кожна пісня - хіт і шлягер на всі часи, і підспівують їх тисячні зали в будь-якій точці світу. "Ляпіси" актуальні завжди і всюди.

Ляпис-98 - це барабани Дениса Шурова, бас - Дениса Стурченко, тромбон - Івана Галушко, труба - Владислава Сенкевича, гітара - Павла Третяка і, звичайно, вокал Сергія Міхалка. Автор відеоінсталяцій - Руслан Вашкевич.

Кожен концерт "Ляпис-98" - це аншлаги, улюблені хіти, які всі фанати знають напам'ять. Приходьте, щоб почути улюблені "Ау", "Ти кинула", "В плаття білому", "Яблуні", "Я вірю", "Котик", "Африка", "Євпаторія", "Капітал" та інші.

Драйв, потужна енергетика і душевність - все це чекає вас на концерті у Хмельницькому!

Хмельницький - зустрінемо осінь разом з незабутнім концертом.

Вартість квитків: 250-690 грн.

Коментарі до події (111)
 • Адміністратор Хмельницкий 11 Квітня

  Валентин Гордиенко та Надя Костур стають переможцями розіграшу. Вітаємо)
 • Любов Пархомюк 11 Квітня

  Хочу на концерт
 • Nataly Melnyk 11 Квітня

  Хочу на концерт
 • Александр Легидзь 11 Квітня

  Хочу на концерт
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення