Marketing Day у Хмельницькому

Marketing Day у Хмельницькому

27-го січня у Хмельницькому відбудеться РЕГІОНАЛЬНА конференція з маркетингу - Marketing Day, початок о 09:00.

Конференція для підприємців та маркетологів західної України, для нетворкінгу, знайомств та обміну досвідом. На Вас чекають лекції, лайфхаки, факапи та фідбеки від експертів. Розпочніть свій 2018 рік з потужного "піддупника".

У програмі:

- 6 годин контенту. Цілий день інформаціі та досвіду від практиків з онлайн і оффлайн маркетингу.

- 200 учасників + чат. 200 учасників заходу та чат для подальшого спілкування. Неперевершені можливості нових знайомств для обміну досвідом. Новий супер-чат, завдяки якому ти зможеш комунікувати з підприємцями всього західного регіону. 

- 5 спікерів. В нас виступають найкращі спікери з Києва, Одеси, Кракова та Львова.

Програма Marketing Day:

  • 09:00 – 10:00 - Реєстрація. Нетворкінг
  • 10:15 – 11:15 - Володимир Поліщук. Маркетолог, спеціаліст з брендингу. Маркетинг-директор найбільшої мережі магазинів гаджетів ЖЖУК, Керівник студії маркетингу та дизайну MUST (Топ-20 креативних агенцій України), Викладач брендингу в УКУ. Тема виступу: Брендштормінг. Принципи побудови брендів та хітові помилки.
  • 11:15 – 12:15 - Станіслав Цис. CEO Uni ConsultingЕксперт в побудові онлайн команд і проджект менеджменті. Керівник компанії Uni Consulting. Youtube-блогер. Відповідальний, цілеспрямований, істинний, особистість, лідер, друг. 3 роки живе в Кракові. Тема доповіді: 8 кроків до системного створення потужного контенту на Youtube.
  • 12:15 – 12:25 - Кофе брейк.
  • 12:30 – 13:30 - Юрій Буділов. Засновник та співвласник компанії Netinum – ефективний маркетинг. Досвідчений маркетолог з активним стажем з 2010 року.Тема доповіді: Реальні кейси в реальному часі: будуємо мультиканальні стратегії просування прямо в залі по заявках учасників.
  • 13:30 – 14:30 - Обідня перерва. Дегустація від Wine Time для Gold для VIP сектору.
  • 14:45 – 15:45 - Євгеній Рибак. Certified digital marketer. CEO Holist Agency. Holistic marketing.Сертифікований діджитал маркетолог. Спікер і тренер діджитал маркетингу. Основна спеціалізація діджитал маркетингу – цілісний маркетинг бренду і продуктів, розробка маркетингових програм, процесів і заходів, які в цілому створюють відкриту інтегровану маркетингову екосистему з автоматизацією бізнес-процесів.Тема доповіді: Шлях цінності клієнта.
  • 16:00 – 17:00 - Артем Візарт. Засновник і керівник "VIZART, SMM & Events"Більше 10 років в Інтернет-маркетингу. 120+ клієнтів по просуванню щомісяця. Серед них: "STVOL", "Антошка", "6 елемент", "Mama Casalla", "Private Elling" і ін.Продюсер і організатор великих освітніх заходів.Тема доповіді: INSTABOSS – Як просувати бізнес і особисті акаунти в Instagram.
  • 18:30 - Афтепаті. Фуршет та нетворкінг у Стейк Хаусі.

Вартість квитка: 550-1000 грн.

  • Конференція пройду у клубі СВ.

Запрошуємо усіх на РЕГІОНАЛЬНУ конференцію з маркетингу у Хмельницькому!

Детальна інформація за номером: (063) 700 03 40

Коментарі до події
Дивись інші події Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Хмельницького завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook