Metallica із симфонічним оркестром TRIBUTE SHOW

Metallica із симфонічним оркестром TRIBUTE SHOW

Всі анонси від: Хмельницька обласна філармонія

Запрошуємо усіх на концерт METALLICA із симфонічним оркестром TRIBUTE SHOW.

  • Захід пройде 24 листопада у Хмельницькій обласній філармонії, початок о 19:00.

Що таке Metallica? Група, на якій ми виросли. Це не музика на один сезон, почувши мелодію якої через роки, ми з посмішкою згадуємо минулі дні.

Музика групи Metallica - це щось більше, що супроводжує нас протягом нашого життя, і не має значення, ростемо ми, дорослішаємо, переживаємо труднощі або йдемо на заслужений відпочинок. Тематика пісень групи не старіє і не виходить з моди, а сам колектив досягає все більшого успіху, збираючи на концертах фанатів різного віку.

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА METALLICA із симфонічним оркестром TRIBUTE SHOW?

1. Metallica Symphonic Tribute люблять і чекають у всій Європі.
2. Проект був створений справжніми професіоналами.
3. На концерті ви заспіваєте Nothing Else Matters в один голос з багатотисячним залом.

Metallica Symphonic Tribute - це інтернаціональний проект. Як так сталося?11 років тому свою діяльність почав група Scream Inc., колектив, що складається зі студентів - фанатів Металіки. З самого початку точність відтворення партій і якість звучання для хлопців були найважливішими характеристиками у виконанні пісень улюбленої групи. Раптово клуби почали один за іншим запрошувати Scream Inc. до співпраці, що незабаром стало поштовхом до концертної діяльності далеко за межами батьківщини. З 2015 року почалася підготовка симфонічного Metallica Tribute Show під керівництвом досвідчених концертних промоутерів. Група почала гастролювати з симфонічним оркестром, продовжуючи розвивати оригінальну програму. Однак проект досяг своєї пікової позиції тільки зараз, після початку співпраці з європейськими продюсерами, які так удосконалили шоу, купити квиток на нього в Європі за тиждень до концерту стає все важче.

Вартість квитків: 290-1350 грн.

Детальна інформація та придбання за номером: (0382) 79 44 74

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення