Mozgi у Хмельницькому

Запрошуємо усіх на концерт гурту "Mozgi".

Mozgi вирушає у всеукраїнський музичний тур. 

"Mozgi" - танцювально-музичний проект, кожен учасник якого є автономною супер-зіркою. Потап - геніальний продюсер і багатогранна творча особистість, яка об'єднує в собі хітмейкера, шоумена, сценариста і режисера кліпів. Позитив - соліст групи «Время и Стекло», автор пісень, виконавець і об'єкт жадання представниць прекрасної статі. Дядя Вадя - один з найкращих вокалістів на території СНД, сольний виконавець і учасник багатьох музичних проектів. Стиль своєї музики учасники жартома називають «електро-шаурма»: це суміш Заходу і Сходу з їх ритмами і потужними битами, які проявляються в етнічному звучанні. Кожен сингл і кліп «Mozgi» це оцифрована історія з життя, розказана від імені справжніх чоловіків, які не здаються ні перед чим.

На танцполах і в гучних колонках по вулицях українських міст вельми популярна група «Mozgi», адже за краще напрямок танцювальної електронної музики. Це виключно чоловічий колектив - cсовершенно непередбачуваний і безбашений, що з'явився в 2014 році під керівництвом Олексія Потапенка. Проект був створений для душі і довгий час про нього ніхто нічого не чув. Ні для кого не секрет, що Потап є скрізь, де галасливі вечірки, веселі хлопці і творчий підхід до всього, що трапляється на очі, збирають натовпи людей, які мріють розважитися від душі. Він чудово себе показав публіці в якості репера, співака і артиста в дуеті з Настею Каменської, однак це не давало йому можливості отримати найбільш повне задоволення від роботи. Створюючи «Mozgi», він вирішив спробувати себе в ролі продюсера, втілюючи в реальність всі свої переваги у виконанні і образі. Отже, вересень 2014 року стало початком шаленої популярності для новинки шоу-бізнесу серед слухачів України і Росії, завдяки дебютній композиції «Аябо». Публіка сприйняла її на «ура!» І з фантастичною швидкістю стала знайомитися з творчістю і складом новоспеченої групи. За досить короткий термін кліп на пісню подивилися тисячі зацікавлених слухачів, а це значить, що продюсерство Потапа знайшло найвищий успіх.

Крім запальною і молодіжної музики також можна виділити таку особливість групи, як перевагу чорного кольору. Колектив виступає в чорному одязі, оскільки хіп-хоп та електро-хаус - постійні супроводжують їх музики.

Творчість Мізки. З'явившись перед публікою, група вирішила визначитися з напрямком в їхній музиці. Позитив і Дядя Вадя жартома назвали свій стиль «електрошаурмой» (так і назвали свій дебютний альбом, що вийшов в 2015 році), завдяки багатогранності і незвичайності композицій. «Mozgi» змішують безліч елементів (стилів), звичних для самих різних етнічних культур, настільки вправно, що все це звучить гармонійно і цікаво. Якщо судити серйозно, то сама група дає таке визначення своєї творчості, як суміш західних бітів зі східними мотивами. На даний момент випущено більше 20 треків, що не втрачають свій стиль. Всі вони написані з якоїсь історії з життя, проте, завдяки чоловічому виконання, стають мотивацією для всіх - не здаватися, що б не сталося. Найпопулярніші треки, такі як «вилюбіл», «Бармен», «Хіт мого літа», не зникають з поля зору любить.

Живий звук.

Детальна інформація та придбання квитків за номером: (0382) 79 44 74

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення