Народний Бренд 2022 у Хмельницькому

Народний Бренд 2022 у Хмельницькому

Всі анонси від: RIA

 Вже з 1 жовтня розпочинається конкурс «Народний бренд 2022». Цьогоріч він змінює свій формат, але продовжує працювати разом з усією країною. 

«Народний бренд» — це конкурс на визнання найкращих компаній шляхом голосування, який проводить RIA Media. Це 21-річна історія і традиція, що сильніші за ворога. Тому навіть під час війни він відбудеться, щоправда, з деякими змінами. 

Аби наблизити перемогу України, ми організовуємо збір коштів для наших захисників. Для того, щоб ще активніше проганяти ворога з українських земель, мужні бійці славетної 80-ки просять допомогти їм в купівлі дрона.

У зборі коштів, придбанні та передачі дрона бійцям ми співпрацюємо із перевіреним благодійним фондом “Волонтери Поділля”, який щоденно працює над тим, аби забезпечити наших захисників всім необхідним. Разом ми наближаємо нашу перемогу.

Всі учасники конкурсу «Народний бренд» (як претенденти на нагороду, так і ті, хто просто голосує) цьогоріч зможуть доєднатись і задонатити будь-яку суму. А ми своєю чергою обов’язково розповімо, як і кому ці внески допоможуть.

Конкурс триватиме впродовж двох місяців — від 1 жовтня до 30 листопада 2022 року.

Система голосування прозора та проста. Слідкувати за ходом голосування кожен може на сторінці результатів. Вони оновлюватимуться щодня, починаючи з третього жовтня. 

Тож, реєструйтесь і отримуйте відзнаку «Народний бренд», а заразом довіру та прихильність клієнтів. Детальніше ознайомитися з правилами можна за посиланням: Правила голосування


Генеральний партнер

Баварія Захід - офіційний дилер BMW в Хмельницькій області.

Автомобілі BMW - із задоволенням за кермом!

Ексклюзивний партнер

Преміум партнер

Партнери

 

 

Коментарі до події (5)
  • Таня Таня 05 Листопада

    Аква Рум самий лучий магазин
  • Руднева Татьяна 09 Листопада

  • Inna Kemaeva 09 Листопада

    Вже 3 роки в нашому місті існує антикафе"Разом",яке підтримує молодь в усіх починаннях і за здоровий спосіб життя
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення