Народний Бренд 2021 у Хмельницькому

Народний Бренд 2021 у Хмельницькому

Всі анонси від: RIA

Стартує «Народний бренд» — конкурс для визначення найкращих. Як стати учасником? 

  • 1 жовтня розпочинається конкурс «Народний бренд 2021». Тож, якщо ви представник місцевого бізнесу Хмельницького, встигніть стати його учасником. 

  • Розповідаємо, що для цього потрібно, як буде проходити голосування і визначення переможців.  

«Народний бренд» — це конкурс на визнання найкращих компаній шляхом голосування, який RIA Media проводить вже 20 років поспіль. За цей час проект помітно еволюціонував, а цьогоріч на «Народний бренд» чекають ще більші зміни. У попередні роки конкурс відбувався у п’яти містах України, а згодом географія була розширена. 

У Хмельницькому взяти участь в конкурсі можуть лише ті бренди, які фізично у ньому розташовані. Голосувати за кращий локальний бізнес також зможуть лише хмельничани. Такі обмеження існують для того, аби люди обирали найкращих саме серед тих брендів, якими дійсно користуються.

► Як стати учасником? 

Конкурс триватиме впродовж двох місяців — від 1 жовтня до 30 листопада 2021 року. Список учасників «Народного Бренду» може доповнюватись до 29 листопада.

Для того, щоб потрапити у цей список, вам потрібно відповідати лише трьом простим критеріям: бути місцевим бізнесом у Хмельницькому, вид вашої діяльності має відповідати номінаціям конкурсу та ви маєте бути в каталозі ТОП20. Якщо ж вашої компанії немає у вищезазначеному каталозі, або у відповідній номінації, ви можете залишити заявку за номером телефону: (098) 397 01 13 чи написавши нам на hm.brand@top20.ua.

Ознайомитись з номінаціями за якими відбувається голосування ви можете на сайті brand.20.ua. Якщо ви не знайдете свою компанію у списку номінантів на цьому сайті, то ви можете подати заявку на участь за посиланням.

► Як проходить голосування і визначення переможців? 

Система голосування у «Народному бренді» проста і максимально об‘єктивна. На сайті brand.20.ua є категорії, у яких кожен житель Хмельницького може знайти свої улюблені бренди. Віддати голос теж дуже просто: почніть голосування на сайті brand.20.ua з будь-якої номінації, авторизуйтесь за номером телефону через SMS (двічі проголосувати з одного номеру не можна), продовжуйте обирати найкращих, поки не проголосуєте в десяти номінаціях. 

Насамкінець розкажіть своїм друзям про «Народний Бренд» та беріть участь у розіграші цінних призів. Для участі у розіграші призів потрібно лише репостити допис з голосування собі на сторінку в соцмережі і не видаляти його до завершення конкурсу. Задля чесності — один користувач може проголосувати лише раз.

Після голосування розпочинається найважливіше — визначення переможців. Воно відбувається у три етапи. Спочатку ми сумуємо всі оцінки компанії на ТОП-20.ua, і до них додаємо підсумки народного голосування. Після чого підсумовуємо отримані результати у двох перших етапах, і визначаємо переможців. 

Тож, реєструйтесь і отримуйте відзнаку «Народний бренд», а заразом довіру та прихильність клієнтів. Більш детальніше ознайомитись з правилами можна за посиланням. Все просто — «Ти обираєш — Топ20 нагороджує!».

Немає опису.

Коментарі до події (5)
  • Таня Таня 05 Листопада

    Аква Рум самий лучий магазин
  • Руднева Татьяна 09 Листопада

  • Inna Kemaeva 09 Листопада

    Вже 3 роки в нашому місті існує антикафе"Разом",яке підтримує молодь в усіх починаннях і за здоровий спосіб життя
Отримуйте
регулярні оновлення