Дізнайтеся більше про нічний клуб "Сахар"

«Сахар» (Хмельнийцький) – це нічний клуб, котрий є серцем і душею готельно-розважального комплексу «Імперія», розташованого на вул. Купріна, 3. Переступивши поріг закладу, відвідувачі поринуть у захоплюючий світ ритмічної клубної музики найвищої якості та в дивовижну атмосферу. Сам нічний клуб займає цілих два поверхи, інтер’єри котрих продумані надзвичайно ретельно. Обладнаний він найсучаснішою технікою, котра генерує звук відмінної якості та освітлення.
У стінах відбуваються різноманітні шоу за участю відомих зірок шоу-бізнесу як з України, так і з інших країн. Важливо, що у комплексі попіклувалися про хорошу шумоізоляцію, аби поза межами клубу гучна музика нікому не заважала. Для забезпечення анонімності приватного життя у нічному клубі створені дві VIP зали, кожна з котрих може вмістити до 15 гостей.
НК «Сахар» відпочинок пропонує різний. Окрім дискотек та вечірок тут працює сауна, караоке-бар, більярд та боулінг. Відновити сили пропонується у ресторані, де готують кращі страви світової кухні, в тому числі неповторні наїдки у хоспер-печі.
У нічному клубі діє фейс-контроль та дрес-код. Аби охорона пропустила відвідувачів всередину, вони мають бути старшими 21 року (з п’ятниці по суботу) та старше 18 років (по середах, четвергах та неділях).
Заборонено приходити сюди у спортивному одязі, зім’ятих та брудних речах, у неадекватному стані.
Додаткову інформацію можуть надати по телефону (098) 817-25-45. 

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення