Дізнайтеся більше про Нічний клуб "Шторм" у Хмельницькому

Не кожен нічний клуб Хмельницького користується такою популярністю, як «Шторм» - заклад, розташований по вул. П. Мирного, 28/3. Це не звичайний заклад, це особливо атмосферне місце, котре приваблює драйвом, запальною музикою, тематичними вечірками. Звичайно, відвідувачів очікує дивовижне меню: страви європейської кухні та широкий вибір напоїв (як алкогольних, так і безалкогольних). Барна стійка має довжину 12 м і за нею працює одночасно три бармена. Інтер’єр нічного клубу витриманий у морському стилі. По периметру приміщення розташувалися колони, стилізовані під щогли, прикрашені якорями, канатами та іншим такелажем.

До послуг гостей декілька залів із зручними стільцями та м’якими диванами. Танцювальний майданчик надзвичайно просторий, аби умістити всіх бажаючих. У закладі надзвичайно якісний звук та ретельно продумане освітлення, забезпечене новітнім обладнанням. Для своїх гостей влаштовує НК «Шторм» вечірки, шоу-програми, дискотеки регулярно. До кожного заходу підбирається тематика та декорації, складається сценарій, підбираються ведучі.
Регулярно на сцені закладу з’являються зірки українського клубного життя: DJ Tarska DJ Alt, и MC Ёж та багато інших. Діє у закладі фейс-контроль та дрес-код, так що особи молодше 18 років, у неакуратному одязі та неадекватному стані на територію не потраплять.
Дізнатися додаткову інформацію можна по телефону (067) 383-92-80.
Працює нічний клуб "Шторм" щодня, окрім понеділка (санітарний день) із 22:00 до 04:00. 

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення