Новий рік 2016 в Закарпатті

Хмельничан запрошують гарно відзначити свята (щодня купання в термальних басейнах) (4 дні / 3 ночі) 

Збір (31.12) о 3:30 біля "Прокатного центру турспорядження", вул. Грушевського 82 (Пам’ятник "Афганцям"), відправлення о 3:40, зупинки по дорозі на автозаправних станціях (WC, кава, магазин і т.д.).

Туристів з інших міст зустрічаємо на Залізничному Вокзалі (за домовленістю).     

1 день (31.12.15р)

- Сніданок 9:00 (за додаткову плату)

- Лінія Арпада. Верхня Грабівниця. В цьому мальовничому капатському селі розташований грандіозний бункер, це найбільш збережений та цікавий об’єкт суперпотужної колись оборонної Лінії Арпада. Лінія будувалася угорською армією в 1943-44 рр. для захисту від радянської армії. Пропонуємо Вам пройтися по гігантському півтора кілометровому тунелю з боковими відгалуженнями, вентиляційними шахтами, щоб відчути себе справжнім мілітарі-туристом.

- Дегустація та придбання закарпатських вин в місцевих виробників.

- поселення в м.Берегове. Готель «Діана» та "У Павла" (див. на сайті), до центру та термальних басейнів 15 хв. Якщо хочете відчути себе в іншій країні, де частина людей не розуміють української, російської та англійської, однозначно Вам треба в столицю угорської України – Берегове. Саме місто підготувало для гостей готичний костел Всіх Святих (1370р.), костел реформаторів (XV ст.), «Графський двір» - садиба князя Бетлені (1629р.), величний будинок імперського суду (1908р.) та казино «Золота пава». Але найбільшою принадою є басейни з унікальною термальною водою, що піднімається з глибини 1600м. та лікує від 86 хвороб, аналоги їй є лише в Новій Зеландії.

- Вечеря

- Відвідування термального басейну «Жайворонок» (факультативно).

- Новорічний банкет ! Святкування Нового Року 2016 !

2 день (01.01.16р) 

- Сніданок о 12:00

- Відвідування термального басейну «Жайворонок» (факультативно).

- На бажання групи, замовлення дегустації вина та екскурсії по заводу "Чизай".

- Прогулянка по місту Берегове.

- Вечеря

3 день (02.01.16р)

- Сніданок

- Чани в Лумшорах.

- Ужгород (екскурсія містом, музей народної архітектури та побуту, колиба  Деца у нотаря). Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогулянка історичною вулицею міста – Корзо, відвідаємо найвідоміший храм міста Кафедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), один з найстаріших в Україні замок (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен).

- Відвідування термального басейну «Жайворонок» та ТК «Косино» (факультативно).

- Вечеря

4 день (03.01.16р)

- Сніданок / виселення з готелю.

- Термальний комплекс «Косино» (купання в термальних басейнах). Сучасний відпочинковий комплекс із термальними водами, який розташований у 200-річному дубовому гаю. Відпочинок в термальних басейнах сподобається дорослим і дітям, а також принесе користь здоров’ю.

- Мукачево (замок Паланок). Звідки б Ви не наближалися до Мукачево, за десятки кілометрів, на одинокій гостроверхій сопці, як магніт, Вас притягує овіяний легендами і бойовою славою мукачівський замок «Паланок» (XIV ст.). Цей визначний воєнно-архітектурний пам’ятник середньовіччя був збудований для охорони і контролю торгових і військових шляхів. Деякі джерела стверджують, що вже в ІХ-Х ст. на горі було невелике укріплення, збудоване для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами. Спорудив замок руський князь Федір Корятович і перетворив його у свою резиденцію. Замкові стіни пам’ятають свою захисницю Ілону Зріні, що проявила дива мужності та героїзму при обороні замку.

- Виїзд в м.Хмельницький, орієнтовне прибуття о 23:30 год.

Туристів з інших міст відвозимо на залізничний вокзал (за домовленістю).

Коментарі до події
Дивись інші цікаві поїздки Дивитись всі
Цікаві статті по темі Читати все
Традиції та виникнення Valentine's Day
Традиції та виникнення Valentine's... 14 лютого в Україні та у всьому світу відзначають свято - День Святого Валентина або День всіх закоханих (Valentine's Da...
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Хмельницького завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook