Новорічна вантажівка Coca-Cola #БудьСантою у Хмельницькому

Новорічна вантажівка Coca-Cola #БудьСантою у Хмельницькому

Всі анонси від: Майданчик біля кінотеатру ім. Т. Г. Шевченка

Запрошуємо вас на новорічне свято Coca-Cola . 11 січня новорічна вантажівка Coca-Cola #БудьСантою завітає до Хмельницького.

  • Захід пройде біля парку ім. Т.Г. Шевченка, що знаходиться за адресою: вулиця Проскурівська, 40.

Надихніться атмосферою свята разом з казковими ельфами, полярними ведмедями та неповторним Сантою! Розділіть щасливі моменти із рідними та друзями, надихайте всіх навколо бути Сантою та дарувати радість і святковий настрій. Та це ще не все. Ми підготували для вас маленький сюрприз – кожен зможе отримали пляшку улюбленої Сoca-Cola Zero із новорічним оформленням.

Щоб її отримати, відкриваємо для вас маленький лайфхак: ообіть фото з нашими святковими героями чи просто біля Новорічної вантажівки та діліться враженнями на своїх сторінках у соціальних мережах Facebook або Instagram із хештегом #БудьСантою. Створюйте святкові спогади, та отримуйте свою пляшку напою . А якщо у вас нема акаунту у соціальних мережах – не біда. Для підтримання духу свята (як кажуть, у свята навіть незнайомці можуть стати друзями), необхідно зібратися групою від 4х людей, взятися за руки и гучно крикнути: "Coca-Cola!" .

  • І кожен з учасників отримає свою пляшку Сoca-Cola Zero. Святкуйте та створюйте казкові враження разом із Coca-Cola .

Вхід вільний.

Коментарі до події (1)
  • Kateryna Zaharchuk Panchuk 19 Грудня

    Хочу на виставу
Отримуйте
регулярні оновлення