Один в каное у Хмельницькому

7 липня у Хмельницькому відбудеться концерт гурту "Один в каное"

 • Концерт пройде у театрі ім. Старицького, початок о 18:30

«Добрих новин чекати — невдячна справа». Але вже незабаром ви матимете нагоду почути музику Один в каное у своєму рідному місті. «Бути собою»: радіти та сумувати, плакати та сміятись — все це ви зможете робити на нашому концерті.


Почути живе виконання «Один в полі воїн», «Човен», «У мене немає дому» та інших пісень, які допомагають усім нам впоратись з емоційними викликами нашого воєнного сьогодення. Також, разом з Один в каное, ви зможете доєднатись до збору на катери для Головного управління розвідки Міністерства оборони України.
Разом до перемоги!


Побачимось!

Один в каное демонструють, як музика, яка відмовилася від атрибутів і стереотипів вітчизняного музичного бачення, знаходить свого слухача і збирає повні зали шанувальників. Сила в простоті - такий мінімалістичний девіз втілений у всьому, що стосується цієї трійки - від інструментального діапазону до виконання композицій. Нове музичне звучання, глибокі і ліричні тексти не залишають байдужими слухачів. Зараз група займає перші рядки музичних хіт-парадів, їх пісні часто вибирають для виступів на талант-шоу України. Група вже встигла побувати з концертами в усіх великих містах України, виступали в Чехії, Франції, Англії, Білорусі, Молдові, Польщі, взяла участь у багатьох фестивалях. Один в Каное є першою в історії України групою, яка виступала в Кембріджському університеті у Великій Британії.

 • Вартість квитків: 190-490 грн.

Детальна інформація та придбання квитків  за номером: (0382) 79 44 74

 

Коментарі до події (116)
 • Адміністратор Хмельницкий 22 Травня

  Владимир Гопка та Антон Кармелюк стають переможцями розіграшу. Вітаємо)
 • Alona Tkachuk 21 Травня

  Хочу на концерт
 • Nataly Melnyk 21 Травня

  Хочу на концерт
 • Dima Sydorchuk 21 Травня

  Хочу на концерт
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення