Одноденна екскурсійна поїздка до Почаєва

Одноденна екскурсійна поїздка до Почаєва

Всі анонси від: Туроператор "Партнер Тур груп"

Запрошуємо на одноденну екскурсійну поїздку до Почаєва.

Виїзди: щонеділі та на релігійні свята. Вартість: 380 грн. (проїзд, супровід, страхування). У вартість не входить: добровільні внески, власні витрати, обіди.

Програма туру:

 • 5:00 – Виїзд з м. Хмельницького.
 • 8:00-10:00 – Участь у ранковій службі, прикладання до чудотворної ікони, стопи та мощей.

Екскурсія Почаївською Свято-Успенською Лаврою - однією з найбільших святинь православ’я, історія якої починається з XIII ст., коли з’явилася Діва Марія і залишила на камені відбиток своєї стопи, звідки б’є чудотворне джерело. Чудотворна ікона Божої Матері.

1771-1783 рр. – побудованний Успенський собор в стилі пізнього баракко.

 • 12:00-15:00 – Відвідування місця, де були підняті мощі Амфілохія Почаївського.

1906-1911 рр. – споруджено Троїцький собор. В печерній церкві знаходяться нетлінні мощі преподобних Іова Желізо та Амфілохія Почаївського.

Святодухівський монастир, заснований на початку XII ст. Преподобним Мефодієм – святині – оновлена ікона “Споручниця грішних”, плачуча ікона Соловецького, Веригії Столпника, колодязь глибиною 107 метрів.

 • Скит Святої Праведної Анни – чудотворне озеро. Обід.
 • 15:00-16:00 – м . Кременець. При в’їзді в Кременець здалеку видно велику вершину. Гора Бона з залишками огорожі і башт крепості, яку не зміг захопити в 1248 р. Хан Батий. У підніжжя Замкової гори знаходиться Миколаївський Собор (1636 р.). Древній Кременець зустріне прочан золотоверхими куполами Свято-Богоявленського жіночого монастиря (XVII ст.), Полковою церквою (XIX ст.), костелом святого Станіслава (XIX ст.). У м. Кременці народився польський поет Юліуш Словацький.
 • 16:00-17:00 – відпочинок в лісі.
 • 20:00 – Повернення в м. Хмельницький

З собою взяти:

 1. одяг відповідно норм християнської моралі.
 2. зручне взуття.
 3. пусті пляшки для святої води.
 4. нові сорочки для жінок, рушники, резинові тапочки; чоловікам – змінні плавки (для купання в озері св. Анни)

Історія: Свято-Успенська Почаївська Лавра – одне з найвідоміших місць паломництва. Це священне для кожного православного місце, куди на протязі кількох століть приходять тисячі прочан з усієї України. Тут знаходяться відомі святині – відтиск ступні Матері Божої з джерелом цілющої води, її чудотворна ікона та мощі преподобного Іова. Невеличке містечко Почаїв, що розташоване в Кременецькому районі Тернопільскої області з кожним роком привертає до себе все більше туристів. Вони приїздять сюди помилуватися храмовим комлексом Свято-Успенської Лаври, що разташований на високій горі. Ще здалеку, коли ви наближаєтесь до Почаєва, золотоверхі церковні куполи виграють у сонячному промінні. Сучасні туристи дістаються до Лаври автобусами, а колись, в старовину, паломництво до Почаївських святинь було нелегкою справою – прочани приходили сюди пішки за сотні кілометрів. В Почаєві ви зможете побачити справжні перлини архітектури. Це Свято-Успенський храм, побудованний в 1771-1783 роках архітектором Готфрідом Гофманом та братам Полієвськими в стилі українського бароко. Інтер’єр цього храму – робота живописця Єжи Долинського. В розписі можливо прослідкувати всі події в історії монастиря. Висота головного купола 56 м. Цей храм стоїть на тому місці, де Матір Божа залишила слід своєї правої стопи. У Почаївська лаврацентрі храму, праворуч, стоїть урочистий кіот, де от уже восьме століття не перестає зцілювати прочан життєдайна вода. На іконостасі встановлена чудотворна ікона Матері Божої Почаївської. Комплекс храму доповнює дзвіниця висотою 65 м, збудована на початку XIX ст. Найбільший дзвін, привезений з Росії, має вагу 11,5 тонн, його звук поширюється більше як на 65 км. Поруч храм Іова та Амфілохія Почаївськиих. Тут зберігаються нетлінні мощі вірних ревнителів християнської віри, які навічно оселились в Почаївському монастирі. Вражає своєю величчю наймолодший храм на Почаївській горі – Троїцький, збудований на початку XX ст. Це дипломна робота відомого архітектора Олексія Щусева. Мозаїчні панно Ісуса Христа та Матері Божої виконані за ескізами Миколи Реріха. Неподалік від Почаївської Лаври розташований скит святої Анни, що стоїть над мініатюрним карстовим озерцем. Це місце, де на християн сходить духовне і фізичне зцілення. Цілюща вода озера має постійну температуру незалежно від пори року.

Детальна інформація за номером: (097) 226 31 66

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення