Оксана Муха у Хмельницькому

21 квітня у Хмельницькому відбудеться концерт Оксани Мухи під назвою "KVITKA: ДВА КОЛЬОРИ", початок о 19:00.

Концертний тур KVITKA: ДВА КОЛЬОРИ - сольний проект Оксани Мухи до 65-ліття легендарної співачки Квітки Цісик. Тур містами Західної України у рамках соціально-культурного проекту "Дякую тобі, Квітко".

  • Концерт пройде у Хмельницькій обласній філармонії.

Оксана Муха – володарка гран-прі і міжнародного конкурсу українського романсу імені Квітки Цісик.

"Квітка Цісик повернулась до нас голосом Оксани Мухи", – так влучно висловилася народна артистка, Герой України Ніна Матвієнко про молоду співачку, яку назвали "другою Квіткою". І недаремно - Оксана виростала на музиці Квітки, має її пісні у своєму репертуарі.

- "Дякую тобі, Квітко!", - це те, що так хочу сказати я, - розповідає Оксана Муха. - Знаю, кожен має свою Квітку, і прошу бодай пелюстку дати, аби заквітчати мою квітку – Квітку Цісик. Їй невдовзі 65. Цієї весни я проїду містами і містечками України з концертами "KVITKA: ДВА КОЛЬОРИ". Хочу, щоб ми пораділи її уродинам так, як радіє моє серце.  Вона горіла любов’ю до нас і всю себе до останку віддала нам. Квітко, нехай ця весна і усі квіти будуть для Тебе". 

У програмі концерту: найкращі пісні із репертуару Квітки Цісик, які звучатимуть як в автентичних, так і в оригінальних аранжуваннях. Разом із Оксаною Мухою на сцені будуть оркестр та рок-група. 

Вартість квитків: 130-330 грн.

"Дякую тобі, Квітко!", - скажіть разом із Оксаною Мухою та завітайте на концерт, присвячений 65-літтю співачки-легенди Квітки Цісик у Хмельницькому!

Детальна інформація та придбання квитків за номером: (0382) 79 44 74

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Хмельницького завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook