Оля Полякова у Хмельницькому

19 вересня у Хмельницькому відбудеться концерт супер блондинки Олі Полякової, початок о 20:00.

Оля Полякова виступить для хмельничан з новим гранд шоу "Королева Ночі".

Оля Полякова - одна з найбільш епатажних відомих блондинок українського шоу-бізнесу, а також відома шанувальникам, як "Суперблондинка в кокошнику". Полякова була провідною та учасницею багатьох телевізійних проектів і шоу, серед яких "Народна зірка", "Зірка + зірка", "Вишка", "Як дві краплі", "Зроби мені смішно", "Дольче Віта Капут", "Привіт, декрет!". Найбільшу популярність здобуло шоу "Хто проти блондинок", в якому закріпила за собою образ розумної білявої красуні з гострим розумом.Полякова відома українській публіці більше як ведуча телевізійних програм, спочатку Ольга прагнула до успішної кар'єри співачки. Юна артистка закінчила музичну школу по класу фортепіано, музичне училище ім. Леонтовича по класу хорового диригування, а вже після і КНУ культури і мистецтв по класу естрадного вокалу. Ольга також випускниця консерваторії імені П. І. Чайковського, має диплом оперної співачки. Найбільш відомими синглами співачки стали пісні "Обійми мене", "Алло", "Шарик", "Люлі", "Шльопанці".

Запрошуємо усіх на концерт епатажної супер блондинки Ольги Полякової у Хмельницькому!

Вартість квитка: 540 - 1450 грн.

Концерт відбудеться у Хмельницькому академічному театрі ім. М.Старицького.

Детальна інформація та квитки за номером: (0382) 65 59 25

Коментарі до події (57)
 • Lina Velisevich 21 Березня

  На цей концерт буде розіграш?

  Наташа Коваль Lina Velisevich 02 Липня

  Навряд чи але для реклами було б непогано
 • Хмельницький Адміністратор 27 Квітня

  Попик Наталія та Федорова Віта стають переможцями розіграшу! Вітаємо
 • Сергій Калінін 27 Квітня

  Оля Полякова у Хмельницькому. https://moemisto.ua/km/olya-polyakova-u-hmelnitskomu-48653.html Подарую квиток своїй начальниці.
 • Вецель Сергей 27 Квітня

  А ще хочу на концерт Дізель шоуhttps://moemisto.ua/km/dizel-shou-u-hmelnitskomu-vesna-smishna-45138 Подобається її почуття гумору та можливість дивувати, тому хочу на концерт Олі Полякової.
Отримуйте
регулярні оновлення