Операція Колібрі

Операція Колібрі

Всі анонси від: SmartCinema

 Двоюрідні брати Антон і Вінсент давно мріяли втілити в життя один неймовірно амбітний проект. Це їм буде коштувати маси зусиль і грошей, але якщо все вийде, хлопці за лічені секунди будуть заробляти мільйони доларів. Антон і Вінсент працюють трейдерами, та ще й на найвищому рівні, де кожна мілісекунда має величезне значення. Їх проект полягає в тому, що вони прокладуть кабель прямо під Нью-Йоркську фондову біржу – і це дасть їм можливість швидше за всіх заробляти гроші. План ідеальний, потрібно тільки домовитися з усіма власниками земель і прокласти канал. Та ось у них є конкурент – їхня колишня начальниця Ева Торрес, яка теж хоче бути швидше за всіх. У цій гонці переможе тільки хтось один, але приз коштує будь-яких вкладень.

Проект зняв Кім Нгуєн, в активі якого є робота "Відьма війни" (2012).

У фільмі ролі виконали: Джесі Айзенберг ("Вітаємо у Zомбіленді" (2009), "Соціальна мережа" (2010, номінація на "Оскар"), "Ілюзія обману" (2013)), Александр Скарсгард ("Меланхолія" (2011) , "Розлучення у великому місті" (2012), серіал "Велика маленька брехня"), Сальма Хаєк ("Відчайдушний" (1995), "Догма" (1999), "Фріда" (2002, номінація на "Оскар")).

Прем'єра картини відбулася 8 вересня 2018 року на Міжнародному кінофестивалі в Торонто, Канада.

Кінокритики сайту https://www.metacritic.com поставили стрічці оцінку 58/100, а на https://www.rottentomatoes.com є ті ж 58% позитивних відгуків.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення