Ой не ходи Грицю, та й на вечорниці

Ой не ходи Грицю, та й на вечорниці

Хмельничан запрошують у театр Старицього на виставу "Ой не ходи Грицю, та й на вечорниці". Відбудеться 10 жовтня, о 18 годині.

Сюжет п’єси українського поета, прозаїка, драматурга, театрального й культурного діяча Михайла Старицького «Ой, не ходи, Грицю, та й на вечорниці» взято з однойменної народної пісні, авторкою якої вважають народну поетесу і співачку Марусю Чурай. У центрі інтриги – парубок, який кохає двох дівчат.

У драмі вродлива вдовина донька Маруся закохана у чи не найкращого в селі козака Грицька Шандуру, який відповідає їй взаємністю. Однак на перешкоді цього почуття стає сільський багатій, уже підстаркуватий  парубок Хома, який будь-що прагне розлучити закоханих, щоб самому одружитися з вродливою дівчиною. Підкупом, брехнею, підступними вчинками він сіє розлад між ними, сварить Гриця з його товаришем Потапом, схиляє на свій бік матір Марусі – Вустю Шурай. Своєї мети він намагається досягти завдяки пущеній його спільницею Степанидою плітці  про те, що Маруся да­ла згоду на весілля з Потапом — товаришем Гриця. Водночас Хома підштовхує Гриця до шлюбу з Гали­ною Шеньовою, дівчиною із заможної родини. Отже, М.Старицький вибудовує драматичний конфлікт, "нашаровуючи" декілька "любовних трикутників": Хома – Маруся – Грицько; Маруся – Грицько – Галина; Потап – Маруся – Грицько; Маруся – Потап – Дарина.

Вартість квитків - від 80 до 200 гривень. 

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення