Музичний всесвіт Ференца Ліста

Музичний всесвіт Ференца Ліста

Всі анонси від: Хмельницька обласна філармонія

7 та 8 травня запрошуємо хмельницьку публіку зануритися у музичний всесвіт творчості Ференца Ліста.

Легендарний музикант, справжня суперзірка XIX століття, він був однаково геніальним і як композитор, і як піаніст, і як популяризатор шедеврів оркестрової та вокальної класики, які перекладав для фортепіано.

Яскравий екскурс сторінками його творчого надбання вам подарує чудовий творчий тандем знаних українських музикантів – Аліни Романової та Артема Ляховича.

  • Аліна Романова – талановита піаністка, лауреатка міжнародних виконавських конкурсів, популяризаторка сучасних українських композиторів в Україні та за її межами, а також педагог, науковиця, кандидат мистецтвознавства, доцентка Національної музичної академії.
  • Артем Ляхович – піаніст, композитор, лауреат багатьох міжнародним конкурсів, володар численних нагород та відзнак, музикознавець, методист, лектор, письменник, фотограф, професор Київської муніципальної академії музики ім. Глієра.

Артисти активно концертують в Україні та за кордоном, як сольно, так і в дуеті. Пані Аліна виступає також як виконавиця камерної музики. В її концертних програмах багато монографічних, зокрема цикли творів Альбеніса, Шумана, Ліста тощо. У репертуарі пана Артема – вражаючий перелік творів Шопена, Баха, Бетховена, Ліста, Шумана, Лятошинського, Карабиця та багатьох інших авторів.

У диптиху сольних концертів Аліни Романової та Артема Ляховича Ференц Ліст постане перед глядачем у всій багатогранності його таланту. Ми познайомимося із Лістом як музикантом-віртуозом, що успішно конкурував із самим Паганіні, національним митцем, що оспівував спадщину свого народу, та просвітником, що захоплювався культурою інших країн, популяризатором шедеврів сучасної йому музики та митцем-філософом, що сягнув у своїй творчості небачених раніше музичних обріїв.

Приходьте до нашої зали та відкрийте для себе нові грані геніального Ференца Ліста! Початок концертів о 18.00.
У програмі:
Ф. Шуберт – Ф. Ліст – Вальс-каприс №6 з циклу «Віденські вечори», S. 427
Ф. Шуберт – Ф. Ліст – Гретхен за прялкою, S. 558 №8
Ф. Ліст – «Шість великих етюдів за Паганіні» для фортепіано, S. 141

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення