Презентація книги Остапа Дроздова "Роман вибух - №2"

Презентація книги Остапа Дроздова "Роман вибух - №2"

Всі анонси від: Книгарня Є

25 вересня у Хмельницькому пройде презентація книги Остапа Дроздова під назвою "Роман вибух — №2", початок о 18:00.

Остап ДРОЗДОВ – відомий український журналіст, один із найуспішніших та найупізнаваніших медійників Західної України, піонер суб’єктивної журналістики в Україні. Закінчив Львівський національний університет ім. Франка (факультет журналістики). 2006 року отримав найвищу національну відзнаку в галузі журналістики "Золоте перо" (номінація "Відкриття року"). У 2012 та 2013 роках отримав статуетку "Люди Львова. Золотий Лев" за найкращу інформаційно-аналітичну програму року. 2012 року визнаний найвпливовішим журналістом Львова. 2015 року отримав премію "Люди Львова" за вагомий внесок у розвиток суб’єктивної авторської журналістики. У 2016 році визнаний Людиною-Брендом. В 2016 році у "Видавництві Анетти Антоненко" вийшла книжка "№1. Роман-вибух". Мешкає і працює у Львові, читає лекції, пише блоги, є одним із найрезонансніших інфомейкерів, що має нестандартне бачення дійсність.

Про книжку:

Часова амплітуда роману Остапа Дроздова "№ 2" - від початку ХХ століття до дня завтрашнього. Географічна амплітуда - від рідного Львова й голодоморного Приазов’я до діаспорного Неаполя і далекої Австралії. Та попри хронологічний і локаційний розмах - стежки усіх головних героїв (бо не головних у романі немає) приводять до Країни. Найголовнішим, центральним персонажем роману є Країна як така. Не У, а просто Країна, яка то мотивує, то дратує, то зачаровує, то обурює, то ощасливлює, то виштовхує. І що би не переживали персонажі роману в приватному житті, усе одно вони гостро відчувають крижаний подих Країни, від якої нікуди не дітися і яку ти мусиш полюбити навіть усупереч...

Для кого ця книжка:

Від Автора: "Я не писав для якоїсь конкретної аудиторії. Я писав книгу для будь-якої людини, яка любить якісну літературу".

Запрошуємо усіх на презентація книги Остапа Дроздова під назвою "Роман вибух — №2" у Хмельницькому!

Захід пройде у книгарні "Є".

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення