Різдво у ТК Буковель

Різдво у ТК Буковель

Всі анонси від: ТК Буковель

Гірськолижний курорт "Буковель" запрошує відствяткувати Різдво! Отож, приєднуйся і святкуй різдвяні свята разом з Буоквель!

З 5 по 8 січня зустрічай Різдво у Карпатах.

Різдвяна програма:

5 січня – Фестиваль куті. У програмі фестивалю веселі конкурси, цікаві розповіді, жарти та, звичайно ж, дегустація куті. Початок о 12:00 на Буковельському ярмарку, біля головної ялинки Карпат.

6 січня – Різдвяна вечеря у "Буковелі". Запрошуємо разом приготувати святкову різдвяну вечерю за давніми українськими традиціями. На столі має бути 12 пісних страв, а готувати будемо їх разом. А ще згадаємо українські обряди характерні у передріздвяну ніч, аби в хаті був достаток та гарно велось і господарям файно жилось. Початок приготування о 12:00 на Буковельському ярмарку, біля головної ялинки Карпат.

7 січня – Колядують всі Карпати. Традиційно на Різдво запрошуємо долучитись до незабутнього дійства – Фестивалю колядок та вертепів. Ви зможете не лише насолодитись колядою найкращих народних та фольклорних колективів Прикарпаття, а  й самі заспівати. Найкращі колядники отримають подарунки. На гостей чекають веселі конкурси та забави. Колядуйте разом з нами, початок о 14:00. Буковельський ярмарок гостинно запрошує на коляду.

8 січня – Зіркова коляда у "Буковелі". У другий день Різдва у ТК "Буковель" зустрічаємо зірковий десант: Ольга Сумська, Віталій Борисюк, Віктор Павлик, Іван Гаврон, Влада Литовченко, Наталія Бучинська, початок о 13:00 в рамках "Winter Celebrity Games" позмагаються з гостями курорту у вправності кататись на лижах і сноу-бордах. А вже о 16:00 будемо нагороджувати переможців та колядувати разом із зірками біля головної ялинки Карпат на Буковельському ярмарку.

Країна "Буковель" запрошує Ваc на Різдво у Карпати!

 
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення