Розіграш квитків. Дитячий марафон добрих мультфільмів

Розіграш квитків. Дитячий марафон добрих мультфільмів

Всі анонси від: Кінотеатр ім. Т.Г. Шевченка

Запрошуємо хмельничан та гостей міста!

Хмельничан та гостей міста запрошують на перегляд мультфільмів.

Ми всі виросли на улюблених усіма  "Вінні Пухові", "Карлсонові", "Ну, погоди!" та іншій класиці мультиплікації. Також на наше дитинство припав пік популярності "заморських" мультфільмів типу "Том і Джеррі", "Дональд Дак", стрічки Діснея. Зараз ці мультики займають лідируючі позиції у рейтингу найкращих, але відійшли на другий план для сучасних дітей.

Сьогоднішні дітлахи більше сприймають американського Вінні Пуха, знають вдосталь про Бетмена та Людину-павука, але навряд чи розкажуть, хто такий Бармалей чи домовинок Кузя.

Добре, якщо свідомі батьки мають на дисках такі мультфільми. Але ж якщо – ні? В них  кіно- та мультфільмах – мораль. В них – глибокий сенс, історія, відчуття та емоції. От згодьтеся, вам же шкода було Малюка, якого завжди підставлявКарлсон? Чи не хотіли ви, аби Мамонтеняшвидше знайшло свою маму? Чи не шкода вам було Пінгвіна, який завжди прибирав свою територію, а інші її бруднили? Ось у чому головна, відмінна риса таких мультфільмів – навчання істині та справедливості. На життєвих прикладах дітям показують, що погано, а що – добре, кого треба жаліти, а кого – ні.

Ще одні з "вічних" мультфільмів – виробництва студії Уолта Діснея. Скільки поколінь плакало під час перегляду мультика "Король Лев"? Шедеври дитячих стрічок "Аладін", "Білосніжка" та інше. Легка для запам'ятовування заставка із левом, що гарчить, і якісні мультики, наприклад, "Том і Джеррі", нікого не лишили байдужими, та не лишають і до сьогодні.  

Даруємо 3 квитки друзям сайту. Щоб їх отримати Вам необхідно ВИКОНАТИ умови розіграшу:

1. Написати  саме під цією афішею у коментарях посилання на цікаву Вам подію з сайту moemisto.ua/km (Підписуйте, що це за подія). Без нього не буде враховуватися! 

2. Також в коментарях написати, чому Ви хочете виграти квитки

3. Всі учасники мають бути друзями (підписниками) нашої спільноти у ВКонтакте  або Фейсбук   

4. Не забувайте "лайкнути" це повідомлення (Мені подобаєтьсябіля фотографії  на початку) у цій афіші та

ЗРОБИТИ РЕПОСТ у соцмеражах цього запису ( РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ) 

Переможці будуть визначені через рандом 15 квітня. Учасники під №1, №2 та №3 отримають по 1 квитку.  

 

Коментарі до події (14)
 • Наталія Кузнєцова 13 Квітня

  http://moemisto.ua/km/rozigrash-kvitkiv-dityachiy-marafon-dobrih-multfilmiv-19607.html Розіграш квитків на марафон мультфільмів. Чомусь перший раз вийшло анонімно, другий - без фото, напевне, щось не те нажала:)  А ще - http://moemisto.ua/km/tsirk-na-vodi-riviera-z-programoyu-ostriv-skarbiv-u-hmelnitskomu-20127.html  Цирк на воді з програмою "Острів скарбів"  Не знаю, хто більше любить мультфільми, син чи я. Дуже хочемо піти разом. Одна справа - дивитись мультфільми вдома по телевізору і зовсім інша - в кінотеатрі. Це завжди подія і чудовий сімейний відпочинок http://moemisto.ua/km/rozigrash-kvitkiv-dityachiy-marafon-dobrih-multfilmiv-19607.html
 • Наталія Кузнєцова 13 Квітня

  http://moemisto.ua/km/rozigrash-kvitkiv-dityachiy-marafon-dobrih-multfilmiv-19607.html Розіграш квитків на марафон мультфільмів. Чомусь перший раз вийшло анонімно, напевне, щось не те нажала:)

  А ще - http://moemisto.ua/km/tsirk-na-vodi-riviera-z-programoyu-ostriv-skarbiv-u-hmelnitskomu-20127.html  Цирк на воді з програмою "Острів скарбів"

  Не знаю, хто більше любить мультфільми, син чи я. Дуже хочемо піти разом. Одна справа - дивитись мультфільми вдома по телевізору і зовсім інша - в кінотеатрі. Це завжди подія і чудовий сімейний відпочинок.
 • Анонім 13 Квітня

  http://moemisto.ua/km/rozigrash-kvitkiv-dityachiy-marafon-dobrih-multfilmiv-19607.html Розіграш квитків на дитячий марафон мультфільмів.

  Не знаю, хто більше любить мультфільми, син чи я. Дуже хочемо піти разом. Одна справа - дивитись мультфільми вдома по телевізору і зовсім інша - в кінотеатрі. Це завжди подія і чудовий сімейний відпочинок.
 • Чиж Алла 12 Квітня

  Фестиваль кави Кам'янецька турка http://moemisto.ua/km/festival-kavi-kamyanetska-turka-20197.html

  Діти дуже люблять мультики, а на великому екрані - це неймовірні емоції!
Отримуйте
регулярні оновлення