На Окей ФМ стартують "Голодні ігри"

На Окей ФМ стартують "Голодні ігри"

В цікавій та простій грі більше 40 учасників виграють смачну піцу та суші.  Зголодніли або ж просто хочете поласувати чимось смачненьким? Тоді проєкт “Голодні ігри” на радіо “ОКЕЙ 105,4 FM” саме для вас. У цікавій та простій грі всього за декілька хвилин ви зможете виграти смачну піцу та суші від партнерів PRONTO PIZZA та SUSHI PRO.

Прості умови

Взяти участь в конкурсі дуже просто. Для початку потрібно всього-на-всього відправити повідомлення з текстом “Голодні ігри” у Viber на номер 097 03-220-03. Далі ведучі рандомно обирають двох учасників серед слухачів, які відправили повідомлення, й телефонують їм. Обом учасникам буде задане одне і те ж запитання (без варіантів відповіді). Кожен дає свій варіант відповіді. Потім ведучий говорить правильну відповідь. Чий варіант був ближче до правильної, той отримує 1 бал. Всього буде три питання. Хто перемагає - отримає піцу та суші.

Коли грати?

Проєкт “Голодні ігри” на радіо “ОКЕЙ 105,4 FM” буде виходити щодня, окрім вихідних, до 3 листопада. Ефір двічі на день - 10:20 та 15:20. Тому не втратьте свій шанс виграти смачну піцу від PRONTO PIZZA та суші від SUSHI PRO. Не баріться, відсилайте повідомлення і чекайте на дзвінок ведучих. Успіхів та смачного:)
 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення