Семінар Робота з перенесенням і контрперенесенням в аналітичному процесі і символдрамі

Семінар Робота з перенесенням і контрперенесенням в аналітичному процесі і символдрамі

Запрошуємо усіх на семінар: "Робота з перенесенням і контрперенесенням в аналітичному процесі і символдрамі".

Захід пройде 6 та 7 липня у Хмельницькому, початок о 10:00.Семінар: "Робота з перенесенням і контрперенесенням в аналітичному процесі і символдрамі. Робота з опором і механізми захисту (Т5) - 20 академ. годин.
Види перенесення і контрперенесення; ознаки перенесення в психотерапії за методом символдрами; методи опрацювання перенесення; загальна теорія виникнення і розвитку психічних і психосоматичних захворювань; зцілення або поліпшення через розуміння і позитивний досвід відносин; центральна роль перенесення, контрперенесення і опору в аналітичному процесі та символдрамі; принцип нейтральності (еквідістанція до ВОНО, Я і НАД-Я, а також правило абстиненції); підтримуючі і допомагаючі відносини як основа психотерапевтичного процесу (по Woller / Kruse); тріада сфери відносин за L. Luborsky: актуальні психотерапевтичні відносини (робота з перенесенням і контрперенесенням), актуальні стосунки за межами психотерапії, ранні відносини; опрацювання Центральної теми конфлікту відносин (ЦТКО) за Х. Хеннігом; превербальні репрезентації (за D. Stern): генералізовані репрезентації інтеракцій (Representation of Interaction that have been Generalized - RiG). Механізми захисту. Опір. Сетинг. Визначення, взаємозалежність психотерапевтичного завдання і сетингу. Психотерапевтичний аспект сетингу, створення «аналітичного третього» як «перехідного простору». Кушетка. Питання оплати. П'ять базових технік психотерапії: сугестія, абреакція, маніпуляція, роз'яснення, інтерпретація. Два типи інсайту. Поняття психоаналітичної нейтральності. Інтерпретація як процес психотерапії. Способи отримання і обробки інформації. Вільні асоціації - фундаментальне правило психоаналізу. Форми питань в психоаналітичній практиці: фактичні, Его-орієнтовані, об'єкт-орієнтовані. Его-синтонне і Его-дистонне приєднання. Мовчання. Техніки роботи з аналітичним матеріалом: слухання, прояснення, конфронтація, інтерпретація, аналітичне опрацювання. Робота з опором. Робота з «фіксованими образами». Коли необхідно аналітичне опрацювання? Показання для застосування техніки аналітичного опрацювання.

Вартість: 1900 грн. (за два дні).

Деталі за тел.: 067 380 78 78, 063 455 20 25, Левицька Тетяна. Для бажаючих пройти семінар повторно знижка 50% від загальної вартості семінару.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення