Сергій Піскун у Хмельницькому

Сергій Піскун у Хмельницькому

Всі анонси від: Хмельницька обласна філармонія

Запрошуємо усіх на концерт Сергія Піскуна у Хмельницькому.

 • Концерт пройде 12-го гркудня у Хмельницькій обласній філармонії, початок о 19:00.

Сергій Піскун виступить у Хмельницькому із концертом "На біс" під назвою  "Алые розы - Одній тобі".

Сергій Піскун - "Ідеолог сучасного шансону!", "Свіжа кров у жанрі міського романсу!", "Співак з надзвичайними піснями, у кожній з яких - душа, мудрість та зміст!". Такими епітетами нагороджують музичні критики й шанувальники творчість СЕРГІЯ ПІСКУНА. У 31 рік він є автором і виконавцем власних пісень, які є зразком високо естетичного, інтелігентного і якісного шансону. Кожна його пісня чіпляє за живе, торкаючись найтонших струн душі! Писати вірші, які потім стали основою для пісень, СЕРГІЙ ПІСКУН почав у 18 років. У 2009 році взяв участь у щорічному фестивалі, присвяченому пам'яті маестро шансону Геннадію Тимофєєву "Я вольный ветер…". Саме там, у Слов'янську, Піскун здобув перший успіх і шанувальників. А ще - познайомився з легендарним шансоньє Олегом Алябіним.

Як зізнається СЕРГІЙ ПІСКУН, він вдячний Богові за те, що така людина з'явилася у його житті. Старший і більш досвідчений артист поділився з починаючим колегою секретами успіху й допоміг Сергію закріпитися на сцені.

У тому ж 2009 року на професійній музичній студії рідного Фастова СЕРГІЙ ПІСКУН записав перші пісні - "Девчонка с севера", "Для тебя", "Я к тебе". У 2010 році співак взяв участь у першому міжнародному фестивалі зірок авторської пісні "Шансон у моря", де вже за рік був визнаний лауреатом. Про унікального співака дізналися ще більше шанувальників обраного ним жанру музики. І для СЕРГІЯ ПІСКУНА розпочався період концертів та гастролей Україною. У 2016 році світ побачив його перший альбом "Живи для меня".Сьогодні СЕРГІЙ ПІСКУН є постійним гостем радіо "Шансон" і учасником найвідоміших шансон-фестивалів. Його хіти входять до збірників популярної авторської пісні, займають провідні місця у хіт-парадах, а головне – у серцях багатомільйонної аудиторії! Особливо плідним для СЕРГІЯ ПІСКУНА став 2018 рік. Співак записав дві дивовижні дуетні пісні з заслуженою артисткою України Катериною Бужинською. «Снежинки» та «Если бы не ты» миттю стали популярними! А його сольні прем’єри 2018 року: "Алые розы", "Когда-нибудь", "Тобой живу", "Свадебные хиты" - визнані головними шансон-хітами року! У 2019 році СЕРГІЙ ПІСКУН порадує шанувальників багатьма прем’єрами! І одними з найперших у живому виконанні їх зможуть почути саме хмельничани! Всі свіжі й цікаві, улюблені і на 100 % щирі й душевні пісні прозвучать для вас 6 березня у Хмельницькому!

Концерт СЕРГІЯ ПІСКУНА стане найкращим подарунком весни для всіх чарівних жінок та справжніх шанувальників шансону!

 • Вартість квитка: 130-390 грн.

Детальна інформація за номером: (0382) 79 44 74

Коментарі до події (41)
 • Адміністратор Хмельницкий 04 Березня

  Сергій Унтілов та Альонка Рибак стають переможцями розіграшу. Вітаємо)
 • Юлія Рибак 04 Березня

  Хочу на концерт,😀😀😀
 • Сергій Унтілов 03 Березня

  Хочу на концерт
 • Nataly Melnyk 03 Березня

  Хочу на концерт
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення