Сергій Піскун у Хмельницькому. Розіграш квитків

Сергій Піскун у Хмельницькому. Розіграш квитків

Всі анонси від: Хмельницька обласна філармонія

Запрошуємо усіх на концерт Сергія Піскуна у Хмельницькому.

  • Концерт пройде 12-го грудня у Хмельницькій обласній філармонії, початок о 19:00.

Сергій Піскун виступить у Хмельницькому із концертом "На біс" під назвою  "Алые розы - Одній тобі".

Сергій Піскун - "Ідеолог сучасного шансону!", "Свіжа кров у жанрі міського романсу!", "Співак з надзвичайними піснями, у кожній з яких - душа, мудрість та зміст!". Такими епітетами нагороджують музичні критики й шанувальники творчість СЕРГІЯ ПІСКУНА. У 31 рік він є автором і виконавцем власних пісень, які є зразком високо естетичного, інтелігентного і якісного шансону. Кожна його пісня чіпляє за живе, торкаючись найтонших струн душі! Писати вірші, які потім стали основою для пісень, СЕРГІЙ ПІСКУН почав у 18 років. У 2009 році взяв участь у щорічному фестивалі, присвяченому пам'яті маестро шансону Геннадію Тимофєєву "Я вольный ветер…". Саме там, у Слов'янську, Піскун здобув перший успіх і шанувальників. А ще - познайомився з легендарним шансоньє Олегом Алябіним.

Як зізнається СЕРГІЙ ПІСКУН, він вдячний Богові за те, що така людина з'явилася у його житті. Старший і більш досвідчений артист поділився з починаючим колегою секретами успіху й допоміг Сергію закріпитися на сцені.

У тому ж 2009 року на професійній музичній студії рідного Фастова СЕРГІЙ ПІСКУН записав перші пісні - "Девчонка с севера", "Для тебя", "Я к тебе". У 2010 році співак взяв участь у першому міжнародному фестивалі зірок авторської пісні "Шансон у моря", де вже за рік був визнаний лауреатом. Про унікального співака дізналися ще більше шанувальників обраного ним жанру музики. І для СЕРГІЯ ПІСКУНА розпочався період концертів та гастролей Україною. У 2016 році світ побачив його перший альбом "Живи для меня".Сьогодні СЕРГІЙ ПІСКУН є постійним гостем радіо "Шансон" і учасником найвідоміших шансон-фестивалів. Його хіти входять до збірників популярної авторської пісні, займають провідні місця у хіт-парадах, а головне – у серцях багатомільйонної аудиторії! Особливо плідним для СЕРГІЯ ПІСКУНА став 2018 рік. Співак записав дві дивовижні дуетні пісні з заслуженою артисткою України Катериною Бужинською. «Снежинки» та «Если бы не ты» миттю стали популярними! А його сольні прем’єри 2018 року: "Алые розы", "Когда-нибудь", "Тобой живу", "Свадебные хиты" - визнані головними шансон-хітами року! У 2019 році СЕРГІЙ ПІСКУН порадує шанувальників багатьма прем’єрами! І одними з найперших у живому виконанні їх зможуть почути саме хмельничани! Всі свіжі й цікаві, улюблені і на 100 % щирі й душевні пісні прозвучать для вас 6 березня у Хмельницькому!

Концерт СЕРГІЯ ПІСКУНА стане найкращим подарунком весни для всіх чарівних жінок та справжніх шанувальників шансону!

  • Вартість квитка: 130-390 грн.

Детальна інформація за номером: (0382) 79 44 74

Щоб отримати 2 квитка Вам необхідно ВИКОНАТИ умови розіграшу:

1. Підписатися обов’язково на email розсилку нашого сайту, підписатися можливо натиснувши  СЮДИ.

2. В коментарях написати: "Хочу на КОНЦЕРТ" та "з ким саме ви підете на концерт".

3. Всі учасники мають бути друзями (підписниками) нашої спільноти Фейсбук (сторінка має бути відкритою).

4. Не забувайте "лайкнути" цю подію (мені подобається) у цій афіші та обов'язково - "ЗРОБИТИ РЕПОСТ" у соцмеражах цього запису: (Поділитись подією) - СТОРІНКА МАЄ БУТИ ВІДКРИТОЮ. Без цього пункту розіграш не буде враховуватися!

Переможці будуть визначені 12 грудня о 12:00, через random. 1 учасник отримає 2 квитки!!!

Анонімні коментарі та без фото рахуватися не будуть а також без підписки на розсилку електронної адреси також будуть не дійсні (підписуйтеся на email сайту, пишіть справжнє прізвище, щоб уникнути непорозумінь)! ВИКОНУЙТЕ ВСІ УМОВИ РОЗІГРАШУ!!!!! 

Отримуйте
регулярні оновлення