Сімейний мультфільм Суперсімейка 2

Сімейний мультфільм Суперсімейка 2

Всі анонси від: SmartCinema, Мультиплекс

Режисер і сценарист Бред Берд заявив про можливу роботу над сиквелом "Суперсімейки" ще з моменту виходу мультфільму в 2004 році. 

Мультфільм "Суперсімейка 2" від студії Pixar Animation Studios є продовженням однойменного мультфільму. У 2004 році перша частина отримала дві премії "Оскар" як кращий анімаційний фільм і за кращий монтаж звуку. Режисер і сценарист Бред Берд ("Рататуй") давно говорив про те, що хотів би зняти продовження. Берд двічі був удостоєний премії "Оскар" і обидва рази за роботу над мультфільмами. У 2014 році студія підтвердила, що новий проект вже в роботі. До озвучування своїх персонажів повернуться актори, чиї голоси звучали в першій частині. Планувалося, що мультфільм вийде на екрани влітку 2019 року. Однак виробництво четвертої частини "Історії іграшок" було відсунуто на більш пізні терміни, тож з'явилася можливість випустити раніше проект Берда.

Опис: 

Сім'я, що складається з супергероїв, намагається вести звичайне життя. Але залишатися в стороні, коли навколо несправедливість, вони не в силах.

Тривалість: 118 хв.

Режисер: Бред Берд

Жанр: мультфільм, бойовик, пригоди, сімейний

Вікове обмеження: 3+

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення