Сонячне Закарпаття

Сонячне Закарпаття

Хмельничан запрошують у 3-х денний тур.

Програма:

1 день - Виїзд о 3.00 від ТК «Магніт».

 - Переїзд в село Карпа́ти  ( Мукачівський р-н).

Відвідуання унікального пам’ятника архітектури – «Мисливського замоку Шембурнів»  (сьогодні санаторій «Карпати», однин з найкращих палаців України). 

     Палац був збудований в якості загородньої резиденції австрійських аристократів – Шемборнів в 1890 році  в мальовничому куточку Закарпаття. Романтичний замок, ніби зійшов зі сторінок одного з мушкетерських романів. (Вартість  вх. кв. на територію санаторія «Карпати»  20грн. дор., 10грн. дит.)

Переїзд в Мукачеве

Мукачеве – друге за чисельністю місто Закарпаття (82,5 тис. осіб), районний центр.

Розташоване на берегах річки Латориця.
Саме це містечко є неофіційною туристичною столицею цих країв. Тут розташований  «Паланок» - найвідоміший замок краю, а може й усієї України. І подивитися на нього приїздить туристи не лише всієї  України, а й туристи інших країн світу.(Вартість  вх. кв. в замок «Паланок» 20грн. дор., 10грн. дит.)

Переїзд  в Берегове відвідування термальних вод.

У затишному куточку Закарпаття розташувалося це багатонаціональне, неповторне містечко, що славиться унікальними термальними  водами високої мінералізації

(аналоги відповідної води є лише в чотирьох куточках світу – Сахалін, Нова Зеландія, Ісландія і на Берегівщині)

Інтер’єри оформлені в стилі древньо-римських купален.

     В основних басейнах температура води 31-33 градуса,

також функціонує гідромасаж, гейзер і два водопада.

Є і джакузі, де температура води складає 42-45 градусів.

Переїзд в с.Кідьош Берегівського району  на дегустацію вина.. В підвалі майстра - винороба Карла Шоша (сомельє  Віктор) на Вас чекають 16 видів вина та два види чачі. (Вартість дегустації - 60грн.)

Вечеря. Ночівля. в Берегово.

2 день Сніданок . Поїздка в Ужгород.

Ужгород - адміністративний центр сучасної Закарпатської області і історичний центр Підкарпатської Русі або Закарпатської України.

Одним із основних приводів для гордості жителів Ужгорода є стародавній замок, який багато століть є невід’ємною частиною історії цього стародавнього міста. (Вартість вх. кв. в «Ужгородський замок» 20грн. дор., 10грн. дит.)

Переїзд в Лумшори.

На перший погляд ідея «поваритися» в мінеральній воді буде здаватися незвичною та трішки екзотичною. Та, якщо запитати у людей, котрі відчули подібне випробування на собі, то кожен з них впевнено скаже, що ні одна баня не має жодного порівняння з чанами..  Ви сидите в бурлящьому чані сіро - водної води зцілюєтесь,  а потім на Вас чекає холодна, гірська   ріка.

     Перше враженя – що тебе варять, вода  нагрівається до +50°С. Родзинка цих чанів у тому, що вода в них не просто гріє, а й оздоровлює організм в цілому. Шкіра стаю м’якшою і молодшою, а тіло сильнішим та здоровішим. Не вірете? Гайда з нами і переконайтесь самі! (вартість відпочинку у чанах 90 грн./1год)

Повернення в готель. Вечеря

3 день. Сніданок.

Переїзд в термальні басейни  села Косонь.

За 1,5 км від села  розташована зона відпочинку «Шошто-Термал». Тут серед дубового гаю знаходиться туристично-оздоровчий комплекс. До послуг гостей «Королівські сауни» басейни з лікувальною термальною й прісною водою.

На території комплексу є всі умови для гарного відпочинку, розваг та релаксу: 2 масажні кабінети, королівська зала з галерею бюстів угорської знаті, чайна кімната. Облаштовані місця для занять спортом, ігрові кімната для дітей тощо. (Вартість купання в термальних водах 150грн./ 2,5год).

Повернення в Хмельницький орієнтовно 22-00

Вартість 1050грн.

*у вартість входить проживання, харчування (2 сніданка, 2 вечері), проїзд, страхування.

Туристичне обслуговування: 35 грн.

У вартість не входить: вхідні квитки, купання в термальних басейнах, обіди.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення