Лебедине озеро у Хмельницькому

Лебедине озеро у Хмельницькому

Всі анонси від: театр Старицького

Катерина Кухар та Олександр Стоянов - одна з найвідоміших балетних пар України в спектаклі «Лебедине озеро». Їх дует - це завжди гімн ідеальному. Тендітна, як статуетка Катерина і емоційний, як літаючий по сцені Олександр, разом вони розповідають містичну історію і дарують свято глядачам під легендарну музику П. Чайковського. Їх танцювальну пару люблять за ризиковані і легкі підтримки і справжні емоції які вони дарують на сцені.

Катерина Кухар - прима-балерина Національної опери України, народна артистка України, лауреат міжнародних конкурсів. Її запрошують танцювати на кращі балетні сцени світу, а в Україні вона є символом сучасного балету. Катерина - балерина з особливим почерком, стилем, який вміє за допомогою свого тіла і драматичного таланту передати не тільки танцювальний текст, а й глибокі переживання свого героя.

Олександр Стоянов - прем'єр балету Національної опери України, народний артист України, лауреат міжнародних конкурсів. Він мотор сучасного балету, розвиває справжнє високе мистецтво. Його легкий стрибок, технічність і емоційність - зробили його улюбленцем багатьох шанувальників балетного мистецтва.

Про виставу:

«Лебедине озеро» - світовий балет, який вже понад 100 років зберігає свою першість в серцях глядачів. Як символ, саме цей спектакль у багатьох людей асоціюється з балетним мистецтвом. Сьогодні «Лебедине озеро» є прикрасою в репертуарі практично всіх головних світових театрів.

Балет створено за мотивами стародавньої німецької легенди, що розповідає про прекрасну принцесу Одетту, яку чаклун Ротбарт своїм прокляттям перетворив в лебедя. Це містична історія розказана під мотиви геніальної музики Петра Чайковського і побудована на контрастах боротьби світла і темряви, Одетти з Оділії. Де добро торжествує над злом.

Музика: Петра Чайковського

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення