Лебедине озеро у Хмельницькому

Лебедине озеро у Хмельницькому

Всі анонси від: Хмельницька обласна філармонія

Анонс перенесено у зв'язку з карантином!
Запрошуємо усіх на Лебедине Озеро.

Захід пройде 10 квітня у Хмельницькій обласній філармонії, початок о 18:30.

Балет - краса, грація, казка! Чарівний світ мистецтва, який , одного разу торкнувши душу людини, вже не залишає її. Про нього неможливо говорити, його потрібно дивитися і захоплюватися. 

У шикарній виставі дивним чином поєднуються казка і реальність. А історія кохання Одетти і Зігфріда хвилює насиченим психологізмом і складною філософією. "Лебедине озеро" - класика, яка має бути присутня в житті кожної людини.

  • Балет хмельничанам презентують солісти Львівського театру опери і балету та Українського балетного театру «Прем'єра».
  • Безсмертна музика Петра Чайковського звучатиме у виконанні Академічного симфонічного оркестру Хмельницької обласної філармонії.
  • Диригент - Тарас Мартиник.
  • Балетмейстер - Олег Петрик.

Подаруйте коханим вишукані емоції краси великого мистецтва!

Балет в 3-х діях.

Акт I                                                                                                     

     На свято повноліття принца Зігфріда збираються друзі. Вони веселяться і танцюють. Мати принца – Можновладна  німецька принцеса - вітає сина і дарує йому арбалет. У загальному святкуванні принц не знаходить собі місця. Його переслідують передчуття любові. Настає вечір, темніє. Зігфрід бачить зграю білих лебедів, які пролітають неподалеку  і, вражений їхньою красою, прямує за ними.                                                                                                   

Акт II                                                                                                   

     Бал в замку Можновладної  принцеси. Її син повинен вибрати собі наречену. Одна за одною перед Зігфрідом проходять молоді дівчата. Але жодна з них не зачіпає серце юнака, всі думки якого спрямовані до Одетти. У залі з'являється зловісна фігура лицаря. Це злий чарівник, який прийняв образ барона Ротбарта. З ним його дочка - Оділлія, схожа на Одетту. Обдурений цією схожістю, Зігфрід обирає своєю нареченою Оділлію, порушивши клятву Одетті. Зігфрід розуміє свою помилку і в розпачі  прямує до лебединого озера .                                                                                                                 

Акт III                                                                                                   

     Берег озера. Дівчата-лебеді з тривогою очікують появи своєї подруги. З'являється Одетта і схвильовано розповідає подругам про зраду Зігфріда. Тепер ніщо не в силах їх врятувати. Вбігає Зігфрід. Він благає Одетту пробачити йому мимовільну зраду. Принц вступає в бій з  чарівником, який раптово з'являється не з відки . Бачачи, що юнакові загрожує смерть, Одетта кидається йому на допомогу. Для порятунку коханого вона готова пожертвувати собою. Одетта і Зігфрід перемагають. Дівчата вільні. Звучить гімн любові, молодості і краси. 

Детальна інформація та придбання квитків за номером: (0382) 79 44 74

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення