Міський квест «Хмельницький цікавий: Гречани»

Міський квест «Хмельницький цікавий: Гречани»

Міський квест «Хмельницький цікавий: Гречани» проводиться з метою популяризації історії міста, знайомства з маловідомими, але цікавими та історично-значущими локаціями міста, які учасники квесту зможуть відкрити для себе.

Квест здійснюється для всіх бажаючих мешканців міста. Місце проведення – мікрорайон Гречани та прилеглі території. Основними темами, запропонованими для підготовки до квесту, є історичні локації мікрорайону. Учасники мають здійснити пошук локацій та виконання умов відповідно до запропонованих завдань.

🔗 Участь безкоштовна, але за умови реєстрації: https://forms.gle/zYYLiWBLLsztRL13A

Вимоги до учасників квесту:
🧗 Участь у конкурсі можуть брати як команди, до складу яких входять щонайбільше 3 учасників, так і окремі громадяни, які виявили бажання. Для учасників до 16-ти років передбачений супровід батьків.
📱 Наявність смартфону або планшету із встановленими Facebook, Viber, Instagram або Messenger хоча б у одного учасника команди, вбудованої у гаджет робочої камери для зйомки відео, фотографування - це допоможе організаторам підтримувати комунікацію з учасниками квесту.
ℹ️ Мати уявлення про QR-коди та гео-шари і вміти оперувати ними.
🚲 Наявність велотранспорту допоможе швидше подолати перешкоди, але пішки усі станції квесту теж можна обійти.
💻 Учасник квесту - зареєстрований користувач Facebook та Instagram, підписаний на сторінки СКЦ «Плоскирів» у Фейсбук та Інстаграм.
🖼️ Протягом проходження квеста команда чи окремий учасник мають викладати в сторіз фото звіти з виконання кожного завдання, відмічаючи СКЦ «Плоскирів».

Учасники одержать сертифікати та призи.

#Плоскирів #ПодаруйСобіМожливість

 https://moemisto.ua/km/miskiy-kvest-hmelnitskiy-tsikaviy-grechani-224651.html?admin_route=true

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення