ТІК. Нове та найкраще

ТІК. Нове та найкраще

Всі анонси від: Коледж ПДАТУ

1-го березня відбудеться концерт гурту "ТІК", початок о 19:00.

 • Гурт ТІК з новою програмою "Нове та найкраще". 

Україна дочекалася! Ії кращий святковий гурт - ТІК - знову вирушає в тур! Тур EUROДВІЖН – на підтримку народної євроінтеграції та екологічної продукції за європейськими стандартами. Країна виборює своє європейське майбутнє та готується до Євробачення. І поки організатори вирішують, кому з артистів перетворюватися на монстра, вистрибувати з роялю чи вдягати плаття з бородою, гурт ТІК вирушає в тур EUROДВІЖН, щоб довести українцям: вони вже в ж… в жаданій Європі! Тому що приймають не тільки славетний європейський пісенний конкурс, але й екологічно чисту музику від ТІК. Гурт дасть більше 30 концертів. Традиційно живий звук та більше 50 годин натурального подільского драйву. Україну чекають нові хіти на фантастично-еротично-іронічної композиції Робот та перевірені часом народні блокбастери - Вчителька, Олені, Свєта, Сірожине пірожине, Не цілуй та інші. Під час кожного виступу ТІК частуватиме присутніх екологічно чистою запальною музикою, виготовленою за європейськими стандартами. Україна гоДується до євроінтеграції - гурт ТІК вже збирається в дорогу. Це буде справжній народний EUROДВІЖН. Оскільки ТІК – кращий святковий гурт України, насправді народний колектив із найбільшою кількістю концертів на території нашої країни.

Концерт пройде у Хмельницькій області в місті Кам'янець-Подільський за адресою: вул. Лесі Українки, 93 (актовий зал Коледжу ПДАТУ).

 • Вартість квитка: 120-150 грн.

Запрошуємо усіх на концерт гурту ТІК!

Коментарі до події (47)
 • Хмельницький Адміністратор 15 Лютого

  Флайн Ліна та Куречко Оксана стають переможцями розіграшу! Вітаємо!
 • Гнатюк Александр 14 Лютого

  ТІК це зажди гарний настрій і позитив. Хочу на їх концерт.

  Цікавий захід вар'яти шоу  https://moemisto.ua/km/varyati-u-hmelnitskomu-48669.html https://moemisto.ua/km/tik-u-hmelnitskomu-tur-evrodvizhn-45132.html
 • Катя 13 Лютого

  https://moemisto.ua/km/tik-u-hmelnitskomu-tur-evrodvizhn-45132.html концерт гурту "Тік"

  Мої батьки давно слухають гурт "Тік" їм дуже подобається, тому я хочу щоб вони пішли на цей концерт.
 • Дякова Аліна 11 Лютого

  Вар'яти шоу у Хмельницькому https://moemisto.ua/km/varyati-u-hmelnitskomu-48669.html
Дивись інші цікаві концерти Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Хмельницького завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook