ТОНИ РАУТ & TALIBAL BADPAZIFIC

ТОНИ РАУТ & TALIBAL BADPAZIFIC

Всі анонси від: LUX Night club

Запрошуємо усіх на концерт ТОНИ РАУТ & TALIBAL BADPAZIFIC.

  • Захід пройде 5-го жовтня у нічному клубі Lux, початок о 18:30.

Група славиться своїм енергійним шоу. Унікальна подія для концертів, що проходять в Україні. У цей день буде можливість особисто поспілкуватися з виконавцями. 

"BAD Pazific" - не просто назва альбому. Це щось більше. Це творче об'єднання, бренд, туса.

Антон Басаєв родом з Санкт-Петербурга стрімко увірвався в свідомість шанувальників справжнього хіп-хопу. Треки хлопця характеризує агресивний стиль.У кліпах Тоні Раута присутній образ злого клоуна, в свідомість якого час від часу вривається дух крутого музиканта. Перша популярність наздогнала хлопця в 2012, коли вийшов на простори інтернету кліп на пісню "300". Тепер число переглядів перевалила за 2 мільйони.

Своє продовження історія злого клоуна знайшла в відеороботі "Грім". 2013-й рік ознаменувався для репера випуском дебютного альбому "Раутвілль". Це історія міста-примари, дорогу з якого не так-то просто знайти. Наступна платівка, записана спільно з ТО Booking Machine, називається "Країна ОС". А в минулому році репер представив фанатам сольну платівку Suspense. Тепер Тоні Раут збирає повні зали на своїх концертах.Прийшов час скуштувати наживо треки нового альбому BAD Pazific. У ньому - справжнє життя!

Не пропустіть концерт ТОНИ РАУТ & TALIBAL BADPAZIFIC у Хмельницькому!

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення