Трансляція матчів "Євро 2016"

Подія минула

Кінотеатр імені Т.Г.Шевченка запрошує всіх на великий футбол "Євро 2016".

Прямий єфір Євро-2016 на найновішому кінообладнанні та на екрані 116 кв.м., у самому кінотеатрі ім. Т.Г.Шевченка.

Не пропустіть та вболівайте за наших!

Розклад матчів Євро 2016:

Груповий етап (час київський)

10 червня 22:00 (Сен-Дені): Франція - Румунія - група A
11 червня, 22:00 (Марсель): Англія - ​​Росія - група B
12 червня, 22:00 (Лілль): Німеччина - Україна - група C
13 червня, 22:00 (Ліон): Бельгія - Італія - ​​група E
14 червня, 22:00 (Сент-Етьєн): Португалія - ​​Ісландія - група F

15 червня, 22:00 (Марсель): Франція - Албанія - група A
16 червня, 19:00 (Ліон): Україна - Північна Ірландія - група C
16 червня, 22:00 (Сен-Дені): Німеччина - Польща - група C
17 червня, 22:00 (Ніцца): Іспанія - Туреччина - група D
18 червня, 22:00 (Париж): Португалія - ​​Австрія - група F

19 червня, 22:00 (Лілль): Швейцарія - Франція - група A
19 червня, 22:00 (Ліон): Румунія - Албанія - група A
20 червня, 22:00 (Сент-Етьєн): Словаччина - Англія - ​​група B
20 червня, 22:00 (Тулуза): Росія - Уельс - група B
21 червня, 19:00 (Марсель): Україна - Польща - група C
21 червня, 22:00 (Бордо): Хорватія - Іспанія - група D
21 червня, 22:00 (Ланс): Чехія - Туреччина - група D
22 червня, 22:00 (Ніцца): Швеція - Бельгія - група E
22 червня, 22:00 (Лілль): Італія - ​​Ірландія - група E

Плей-офф

1/8 фіналу

25 червня, 16:00 (Сент-Етьєн): Друге місце в групі A - Друге місце в групі C 
25 червня, 19:00 (Париж): Перше місце в групі B - Третє місце в групі A / C 
25 червня, 22:00 (Ланс): Перше місце в групі D - Третє місце в групі B / E / 
26 червня, 16:00 (Ліон): Перше місце в групі A - Третє місце в групі C / D / 
26 червня, 19:00 (Лілль): Перше місце в групі C - Третє місце в групі A / B / 
26 червня, 22:00 (Тулуза): Перше місце в групі F - Друге місце в групі E -
27 червня, 19:00 (Сен-Дені): Перше місце в групі E - Друге місце в групі D - 
27 червня, 22:00 (Ніцца): Друге місце в групі B - Друге місце в групі F - 

1/4 фіналу

30 червня, 22:00 (Марсель): Переможець матчу 1 - Переможець матчу 3 
1 липня, 22:00 (Лілль): Переможець матчу 2 - Переможець матчу 6 
2 липня, 22:00 (Бордо): Переможець матчу 5 - Переможець матчу 7 
3 липня, 22:00 (Сен-Дені): Переможець матчу 4 - Переможець матчу 8 

1/2 фіналу

6 липня, 22:00 (Ліон): Переможець ЧФ1 - Переможець ЧФ2 
7 липня, 22:00 (Марсель): Переможець ЧФ3 - Переможець ЧФ4 

Фінал

10 липня, 22:00 (Сен-Дені): Переможець ПФ1 - Переможець ПФ2

Приємного перегляду!

 

Довідки за номером:

(0382) 79-53-46;

(0382) 79-45-25;

(0382) 79-59-47.

 

Подія від організатора:
Додати подію до календаря
Коментарі до події:
Слідкуй за MoeMisto!
Підпишись на щотижневий анонс та читай нас у соціальних мережах
Дивись інші події
Уроки гри на більярді клуб СВ
Спорт Уроки гри на більярді клуб СВ
Вт. 17 Січня
Пілатес для вагітних
Спорт Пілатес для вагітних
Вт. 17 Січня
Тренажерний зал у клубі СВ
Спорт Тренажерний зал у клубі СВ
Вт. 17 Січня 07:00 - 22:00
Відпочинок у Буковелі
Спорт Відпочинок у Буковелі
Вт. 17 Січня
Більярдний турнір
Спорт Більярдний турнір
Сб. 28 Січня 10:00
Акція на скіпаси Купити квиток
Спорт Акція на скіпаси
Вт. 17 Січня
Акція "Ранкова" у ТК Буковель
Спорт Акція "Ранкова" у ТК Буковель
Вт. 17 Січня
Фестиваль східного танцю "ІСІДА"
Спорт Фестиваль східного танцю "ІСІДА"
Сб. 25 Лютого 10:00
Блог Moemisto
Новий дизайн хмельницької афіші MoeMisto.ua
Новий дизайн хмельницької афіші Moe... Робота над новим обличчям сайту велась протягом року. Ми уважно вивчали, продумували і створювали заново кожен елемент,...
Новорічний тест 2017, Новий рік та його традиції
Новорічний тест 2017, Новий рік та...   Відзначається Новий рік 1 січня кожного року, святкується в ніч з 31 грудня на 1 січня за григоріанським календарем...
ТОП-8 найяскравіших подій грудня
ТОП-8 найяскравіших подій грудня   А ще закінчується рік і попереду найочікуваніші новорічно-різдвяні свята. І кожного з нас тішать душу сподівання, щ...