Трансляція матчів "Євро 2016"

Кінотеатр імені Т.Г.Шевченка запрошує всіх на великий футбол "Євро 2016".

Прямий єфір Євро-2016 на найновішому кінообладнанні та на екрані 116 кв.м., у самому кінотеатрі ім. Т.Г.Шевченка.

Не пропустіть та вболівайте за наших!

Розклад матчів Євро 2016:

Груповий етап (час київський)

10 червня 22:00 (Сен-Дені): Франція - Румунія - група A
11 червня, 22:00 (Марсель): Англія - ​​Росія - група B
12 червня, 22:00 (Лілль): Німеччина - Україна - група C
13 червня, 22:00 (Ліон): Бельгія - Італія - ​​група E
14 червня, 22:00 (Сент-Етьєн): Португалія - ​​Ісландія - група F

15 червня, 22:00 (Марсель): Франція - Албанія - група A
16 червня, 19:00 (Ліон): Україна - Північна Ірландія - група C
16 червня, 22:00 (Сен-Дені): Німеччина - Польща - група C
17 червня, 22:00 (Ніцца): Іспанія - Туреччина - група D
18 червня, 22:00 (Париж): Португалія - ​​Австрія - група F

19 червня, 22:00 (Лілль): Швейцарія - Франція - група A
19 червня, 22:00 (Ліон): Румунія - Албанія - група A
20 червня, 22:00 (Сент-Етьєн): Словаччина - Англія - ​​група B
20 червня, 22:00 (Тулуза): Росія - Уельс - група B
21 червня, 19:00 (Марсель): Україна - Польща - група C
21 червня, 22:00 (Бордо): Хорватія - Іспанія - група D
21 червня, 22:00 (Ланс): Чехія - Туреччина - група D
22 червня, 22:00 (Ніцца): Швеція - Бельгія - група E
22 червня, 22:00 (Лілль): Італія - ​​Ірландія - група E

Плей-офф

1/8 фіналу

25 червня, 16:00 (Сент-Етьєн): Друге місце в групі A - Друге місце в групі C 
25 червня, 19:00 (Париж): Перше місце в групі B - Третє місце в групі A / C 
25 червня, 22:00 (Ланс): Перше місце в групі D - Третє місце в групі B / E / 
26 червня, 16:00 (Ліон): Перше місце в групі A - Третє місце в групі C / D / 
26 червня, 19:00 (Лілль): Перше місце в групі C - Третє місце в групі A / B / 
26 червня, 22:00 (Тулуза): Перше місце в групі F - Друге місце в групі E -
27 червня, 19:00 (Сен-Дені): Перше місце в групі E - Друге місце в групі D - 
27 червня, 22:00 (Ніцца): Друге місце в групі B - Друге місце в групі F - 

1/4 фіналу

30 червня, 22:00 (Марсель): Переможець матчу 1 - Переможець матчу 3 
1 липня, 22:00 (Лілль): Переможець матчу 2 - Переможець матчу 6 
2 липня, 22:00 (Бордо): Переможець матчу 5 - Переможець матчу 7 
3 липня, 22:00 (Сен-Дені): Переможець матчу 4 - Переможець матчу 8 

1/2 фіналу

6 липня, 22:00 (Ліон): Переможець ЧФ1 - Переможець ЧФ2 
7 липня, 22:00 (Марсель): Переможець ЧФ3 - Переможець ЧФ4 

Фінал

10 липня, 22:00 (Сен-Дені): Переможець ПФ1 - Переможець ПФ2

Приємного перегляду!

 

Довідки за номером:

(0382) 79-53-46;

(0382) 79-45-25;

(0382) 79-59-47.

 

Більше подій від організатора: Кінотеатр ім. Т.Г. Шевченка
Розповісти друзям
Спорт у Хмельницькому! Підписуйся та отримуй анонс на електронну пошту.
Ім'я
Email
Читають зараз: 1
(0)
Коментарі

Ми у соц. мережах

sp