«Trash». Хореографічна вистава

«TRASH». ХОРЕОГРАФІЧНА ВИСТАВА

Про глобальні питання мовою танцю! Запрошуємо на хореографічну виставу, що переверне ваш світогляд та спонукатиме до усвідомленого вибору!

Скриня. Шафа. Стінка. Гардеробна. Це про меблі? Ні! Це про те, як за останні десятиліття змінилася кількість речей, які в них заховані! Одяг (багато одягу!), взуття (майже стільки ж!), посуд, іграшки і ще сила-силенна усілякого мотлоху…

Чи важливі вони для нас? Авжеж, скажете ви! Чи зміниться наше життя, якщо їх там поменшає хоча б на чверть? Хмм… Замислились? Отож бо й воно.

Нас оточують РЕЧІ. Різні. Необхідні чи просто зручні. Епатажні або статусні. Абсолютно недолугі або відверто дурнуваті. Вони промовляють до нас з екрана телевізора чи рекламного постера, зі стрічки фейсбуку чи інстаграмних сторіз. Купи, купи, КУПИ!!!! – волають вони.- Тобі це треба! Це модно! Це круто! Замовляй! Зараз! Негайно! І ми, як зомбі, слухаємо ці навіювання…

І що з того? Хочу і можу, - скажете ви. Авжеж. Але чи варто? Чи пора зупинитися і озирнутися?

Що навколо? Гори сміття. Пересохлі ріки. Ліси, що зникають із шаленою швидкістю. Пустелі, що загрозливо розростаються. Моря і океани, де замість риби плавають острови з пластику. Ми насмітили навіть у космосі!

То що далі? Чи є ще шанс на порятунок? Так! Майбутнє залежить від нас, від вибору, який ми робимо щомиті. Подбай, щоб він був правильним!

Час діяти! Почни з СЕБЕ!

Виставу створено у співпраці зі школою танцю «Broadway Dance Academy»
Виконавці: випускники та учні «Broadway Dance Academy»
Балетмейстери-постановники: Микола Заволодько, Оксана Мазур
Тривалість – 40-50 хв.
З використанням фонограми.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення