Цвіт Кульбаби у Хмельницькому. Розіграш квитків

Цвіт Кульбаби у Хмельницькому. Розіграш квитків

Всі анонси від: Хмельницький академічний театр ім. М.Старицького

27 лютого у Хмельницькому відбудеться концерт гурту "Цвіт Кульбаби", початок о 19:00.

 • Концерт пройде у Хмельницькому академічному театрі ім. М.Старицького.

"ЦВІТ КУЛЬБАБИ" - український музичний гурт, який об'єднаний шаленою любов'ю до етно та фолку. Гурт постійний учасник різних музичних фестивалів у багатьох.

Ідея створення гурту прийшла Василю Марущаку, котрий на початку 2008 року випадково потрапив на репетицію до місцевої молодої Івано-Франківської групи, яка "лабала" панк-рок. На тій же репетиції і з’явилась ідея створити гурт, який би виділявся з-поміж інших, і зупинився над стилем музики етно-фолк-рок. Пізніше хлопці думають над назвою та своїм іміджем. Сама назва "ЦВІТ КУЛЬБАБИ" прийшла спонтанно, "приснившись на перше квітня", так як хлопці хотіли щоб назва була цікавою, позитивною, енергійною і привертала увагу до етно-фолку, то зупинились саме на цій назві.

В той час учасниками були: Василь Марущак (Крецкий) – вокал, гітара, тексти; Ігор Мельник – бек-вокал, баян; Олег Бережанський – бас-гітара; Андрій Пипчак – барабани.

Наприкінці 2008 року склад дещо міняється. До гурту увійшли більш професійніші музиканти Роман Батюк – бас-гітара, Андрій Зваричук (Абат) – барабани. Від того часу гурт залишається твердим міцним кістяком. Хлопці починають працювати над своїми першими піснями: "Катерина", "Віночок", "Зозулька". Уже в 2009 році "ЦВІТ КУЛЬБАБИ" має перший концертний виступ на площі міського озера у Івано-Франківську на День молоді, де хлопці "вжарили" енергійно такі пісні: "Катерина", "Віночок", "Зозулька", на які позитивно відреагувала франківська публіка. Наприкінці 2009 року "ЦВІТ КУЛЬБАБИ" бере участь у Всеукраїнському фестивалі сучасної пісні та популярної музики "Червона Рута", де стає переможцем у жанрі рок-музика з піснею "Катерина", яка іде в ротацію на радіостанції. Пізніше гурт записує ще декілька пісень, такі як "Віночок", "Зозулька", котрі також потрапляють на радіо. Ця перемога додає хлопцям ще більше творчого натхнення писати і працювати над новими піснями. Доречі, в цьому році гурт вперше виступає за кордоном у м. Жешув (Польща). 2010 рік для гурту стає більш творчим. Крім того, що пишуться пісні, гурт успішно дає концерти українським прихильникам, а також виступає для діаспори у Польщі. 2011 рік - гурт записує пісню "Рижа", яка стає популярною не тільки в Украіні, але і за її межами. В цьому ж році гурт виступає на фестивалі "EKolomyja" м. Górowo Iławeckie (Польща), фестиваль Украінські Дні у місті Pasłęk (Польща), а також на запрошення посла Украіни у Молдові в м. Кишинів (Молдова). 2012 рік - гурт записує дебютний CD альбом "Рижа", випускає його компанія UKRmusic м. Киів, до якого входить дванадцять кращих треків. Презентація відбувається на Новому каналі у ранковому шоу "Підйом". А також в цьому році гурт знімає та презентує першу відеороботу на пісню "Рижа". 2013 рік - гурт знімає нову відеороботу на пісню "Катерина", а також кипить робота на студії звукозапису над треками "Королєва", "Хуліганка", "Сіно", "Білий камінь". 2014 рік - гурт бере участ у таких фестивалях як "Країна мрій", (м. Київ), Bytowska Watra м. Bytow (Polska) та інші. 2015 рік – гурт оновлює пісню "Королєва" (баби як баби) і розпочинає ротацію на усіх радіостанціях Украіни. Неочікувано пісня б'є усі рекорди і набирає популярності. У цьому ж році гурт знімає відеороботу на "Королєву". На запрошення канадських організаторів гурт їде на український фестиваль у Монреаль, а також дає сольний концерт у Торонто (Канада). Повернувшись з Канади, гурт вирушає до Польщі на Лемківську ватру в Ждині. 2016 рік - гурт оновлює пісні "Хуліганка", "Рижа". У цьому ж році гурт виступає для діаспори на фестивалі "Украінські дні в Щецині". Наприкінці  року гурт презентує нову відеороботу на пісню "Шуба песєц". Гурт надалі успішно продовжує працювати і радувати своїх прихильників на концертах.

Запрошуємо усіх на концерт гурту Цвіт Кульбаби у Хмельницькому!

Детальна інформація та придбання квитків за номером: (0382) 65 59 25

Переможцям розіграшу даруємо 2 квитки!

Щоб отримати квитки Вам необхідно ВИКОНАТИ умови розіграшу:

1. Підписатися обов’язково на email розсилку нашого сайту, підписатися можливо натиснувши  СЮДИ.

2. В коментарях написати: "Хочу на КОНЦЕРТ".

3. Всі учасники мають бути друзями (підписниками) нашої спільноти ВКонтакте  або Фейсбук.

4. Не забувайте "лайкнути" це повідомлення (Мені подобається біля фотографії  на початку) у цій афіші та обов'язково - "ЗРОБИТИ РЕПОСТ" у соцмеражах цього запису: (Поділитись подією) - Без цього пункту розіграш не буде враховуватися!

Переможець буде визначений 26 лютого, через random. 2 учасники отримають квитки!!!

Анонімні коментарі та без фото рахуватися не будуть а також без підписки на розсилку електронної адреси також будуть не дійсні (підписуйтеся на email сайту, пишіть справжнє прізвище, щоб уникнути непорозумінь)! ВИКОНАЙТЕ ВСІ УМОВИ РОЗІГРАШУ!!!!!

Коментарі до події (4)
 • Хмельницький Адміністратор 20 Лютого

  Концерта не буде, розіграш зупиняємо -

  організатори скасували!
 • Надежда Валентиновна 18 Лютого

  Хочу на концерт
 • Ольга Бойко 14 Лютого

  Хочу на концерт!!!
Дивись інші цікаві концерти Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Хмельницького завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook