Цвіт Кульбаби у Хмельницькому. Розіграш квитків

Цвіт Кульбаби у Хмельницькому. Розіграш квитків

Всі анонси від: Хмельницький академічний театр ім. М.Старицького

27 лютого у Хмельницькому відбудеться концерт гурту "Цвіт Кульбаби", початок о 19:00.

  • Концерт пройде у Хмельницькому академічному театрі ім. М.Старицького.

"ЦВІТ КУЛЬБАБИ" - український музичний гурт, який об'єднаний шаленою любов'ю до етно та фолку. Гурт постійний учасник різних музичних фестивалів у багатьох.

Ідея створення гурту прийшла Василю Марущаку, котрий на початку 2008 року випадково потрапив на репетицію до місцевої молодої Івано-Франківської групи, яка "лабала" панк-рок. На тій же репетиції і з’явилась ідея створити гурт, який би виділявся з-поміж інших, і зупинився над стилем музики етно-фолк-рок. Пізніше хлопці думають над назвою та своїм іміджем. Сама назва "ЦВІТ КУЛЬБАБИ" прийшла спонтанно, "приснившись на перше квітня", так як хлопці хотіли щоб назва була цікавою, позитивною, енергійною і привертала увагу до етно-фолку, то зупинились саме на цій назві.

В той час учасниками були: Василь Марущак (Крецкий) – вокал, гітара, тексти; Ігор Мельник – бек-вокал, баян; Олег Бережанський – бас-гітара; Андрій Пипчак – барабани.

Наприкінці 2008 року склад дещо міняється. До гурту увійшли більш професійніші музиканти Роман Батюк – бас-гітара, Андрій Зваричук (Абат) – барабани. Від того часу гурт залишається твердим міцним кістяком. Хлопці починають працювати над своїми першими піснями: "Катерина", "Віночок", "Зозулька". Уже в 2009 році "ЦВІТ КУЛЬБАБИ" має перший концертний виступ на площі міського озера у Івано-Франківську на День молоді, де хлопці "вжарили" енергійно такі пісні: "Катерина", "Віночок", "Зозулька", на які позитивно відреагувала франківська публіка. Наприкінці 2009 року "ЦВІТ КУЛЬБАБИ" бере участь у Всеукраїнському фестивалі сучасної пісні та популярної музики "Червона Рута", де стає переможцем у жанрі рок-музика з піснею "Катерина", яка іде в ротацію на радіостанції. Пізніше гурт записує ще декілька пісень, такі як "Віночок", "Зозулька", котрі також потрапляють на радіо. Ця перемога додає хлопцям ще більше творчого натхнення писати і працювати над новими піснями. Доречі, в цьому році гурт вперше виступає за кордоном у м. Жешув (Польща). 2010 рік для гурту стає більш творчим. Крім того, що пишуться пісні, гурт успішно дає концерти українським прихильникам, а також виступає для діаспори у Польщі. 2011 рік - гурт записує пісню "Рижа", яка стає популярною не тільки в Украіні, але і за її межами. В цьому ж році гурт виступає на фестивалі "EKolomyja" м. Górowo Iławeckie (Польща), фестиваль Украінські Дні у місті Pasłęk (Польща), а також на запрошення посла Украіни у Молдові в м. Кишинів (Молдова). 2012 рік - гурт записує дебютний CD альбом "Рижа", випускає його компанія UKRmusic м. Киів, до якого входить дванадцять кращих треків. Презентація відбувається на Новому каналі у ранковому шоу "Підйом". А також в цьому році гурт знімає та презентує першу відеороботу на пісню "Рижа". 2013 рік - гурт знімає нову відеороботу на пісню "Катерина", а також кипить робота на студії звукозапису над треками "Королєва", "Хуліганка", "Сіно", "Білий камінь". 2014 рік - гурт бере участ у таких фестивалях як "Країна мрій", (м. Київ), Bytowska Watra м. Bytow (Polska) та інші. 2015 рік – гурт оновлює пісню "Королєва" (баби як баби) і розпочинає ротацію на усіх радіостанціях Украіни. Неочікувано пісня б'є усі рекорди і набирає популярності. У цьому ж році гурт знімає відеороботу на "Королєву". На запрошення канадських організаторів гурт їде на український фестиваль у Монреаль, а також дає сольний концерт у Торонто (Канада). Повернувшись з Канади, гурт вирушає до Польщі на Лемківську ватру в Ждині. 2016 рік - гурт оновлює пісні "Хуліганка", "Рижа". У цьому ж році гурт виступає для діаспори на фестивалі "Украінські дні в Щецині". Наприкінці  року гурт презентує нову відеороботу на пісню "Шуба песєц". Гурт надалі успішно продовжує працювати і радувати своїх прихильників на концертах.

Запрошуємо усіх на концерт гурту Цвіт Кульбаби у Хмельницькому!

Детальна інформація та придбання квитків за номером: (0382) 65 59 25

Переможцям розіграшу даруємо 2 квитки!

Щоб отримати квитки Вам необхідно ВИКОНАТИ умови розіграшу:

1. Підписатися обов’язково на email розсилку нашого сайту, підписатися можливо натиснувши  СЮДИ.

2. В коментарях написати: "Хочу на КОНЦЕРТ".

3. Всі учасники мають бути друзями (підписниками) нашої спільноти ВКонтакте  або Фейсбук.

4. Не забувайте "лайкнути" це повідомлення (Мені подобається біля фотографії  на початку) у цій афіші та обов'язково - "ЗРОБИТИ РЕПОСТ" у соцмеражах цього запису: (Поділитись подією) - Без цього пункту розіграш не буде враховуватися!

Переможець буде визначений 26 лютого, через random. 2 учасники отримають квитки!!!

Анонімні коментарі та без фото рахуватися не будуть а також без підписки на розсилку електронної адреси також будуть не дійсні (підписуйтеся на email сайту, пишіть справжнє прізвище, щоб уникнути непорозумінь)! ВИКОНАЙТЕ ВСІ УМОВИ РОЗІГРАШУ!!!!!

Коментарі до події (3)
  • Надежда Валентиновна 18 Лютого

    Хочу на концерт
  • Nataly Melnyk 16 Лютого

    Хочу на КОНЦЕРТ!!!
  • Ольга Бойко 14 Лютого

    Хочу на концерт!!!
Розклад
Дивись інші цікаві концерти Дивитись всі
Цікаві статті по темі Читати все
Традиції та виникнення Valentine's Day
Традиції та виникнення Valentine's... 14 лютого в Україні та у всьому світу відзначають свято - День Святого Валентина або День всіх закоханих (Valentine's Da...
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Хмельницького завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook