Турнір з більярду для осіб, що пересуваються на візках

Турнір з більярду для осіб, що пересуваються на візках

Всі анонси від: ГО "Світ без бар'єрів"

26 січня у Хмельницькому відбудеться урнір з більярду для осіб, що пересуваються на візках, початок з 11:00.

Турнір пройде у більярдному клубі СВ.

 

Всі учасники змагання розподіляються на три групи:

І група – учасники, які мають інвалідність рук чи кистей рук, які не здатні зробити або зберегти повноцінний кистьовий упор, коли виконують удар.

ІІ група – учасники, які можуть зберегти або сформувати повноцінний кистьовий упор, однак вони не в змозі підтримувати стан стійкості і рівноваги з-за недостатньої функціональності м’язів свого тулуба.

ІІІ група – всі гравці, які мають досить гарну рівновагу і відповідають мінімальним критеріям обмеженості та які можуть самостійно тримати більярдний кій.

2. Всі гравці повинні бути в сидячому стані навколо борту столу або перебувати в колясці в той період, коли вони виконують удар. При цьому ноги не повинні торкатися підлоги. Якщо все-таки дотик до підлоги стався або ноги гравця торкнулися підставки (для ніг, що прикріплена до підлоги), то це буде вважатися порушенням.

3. Перша група гравців може звернутися за необхідною допомогою у поводженні з машинкою і обладнанням безпосередньо до самого судді.

4. Допускається використання підліктьових підв’язок, щоб гравець міг утримати ноги на підставці. Однак потрібно пам’ятати, що підв’язування вище талії гравця забороняється. Виняток становлять лише випадки, коли це потрібно медичними показаннями, які були прийняті до уваги в цілях класифікації.

 

Заявки на участь приймаються до 25 січня 2017 року.

(097) 603 32 03

 

Більше інформації на сайті: Доступний Хмельницький

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення